China LA123WF4-SL01 12.3 inch LCD Display for Audi Benz dashboard Panels
  1. China LA123WF4-SL01 12.3 inch LCD Display for Audi Benz dashboard Panels
  2. China LA123WF4-SL01 12.3 inch LCD Display for Audi Benz dashboard Panels
LA123WF4-SL01 12.3 inch LCD Display for Audi Benz dashboard Panels
  1. MOQ: 1pcs
  2. Price: Negotiable
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union
Supply Ability 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time 7 Days
Packaging Details Original packaging/conventional packaging box
Model Name LA123WF4-SL01
Diagonal Size 12.3"
Resolution 1920(RGB)×720 167PPI
Active Area 292.032(W)×109.512(H) mm
Luminance 750 cd/m² (Typ.)
Outline Dim. 310(W)×128(H)×15.9(D) mm
Contrast Ratio 1100:1 (Typ.) (TM)
Weight 395/405g (Typ./Max.)
Signal Type LVDS (2 ch, 8-bit), 60 pins Connector
Brand Name LG Display
Model Number LA123WF4-SL01
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union Supply Ability 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time 7 Days Packaging Details Original packaging/conventional packaging box
Model Name LA123WF4-SL01 Diagonal Size 12.3"
Resolution 1920(RGB)×720 167PPI Active Area 292.032(W)×109.512(H) mm
Luminance 750 cd/m² (Typ.) Outline Dim. 310(W)×128(H)×15.9(D) mm
Contrast Ratio 1100:1 (Typ.) (TM) Weight 395/405g (Typ./Max.)
Signal Type LVDS (2 ch, 8-bit), 60 pins Connector Environment Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ;Storage Temp.: -40 ~ 95 °C; Vibration Level: 3.0G (29.4 m/s²)
Brand Name LG Display Model Number LA123WF4-SL01
Place of Origin China
LA123WF4-SL01 LCD Panel Product details :
Brand LG Display
Model P/N LA123WF4-SL01
Diagonal Size 12.3"
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Bezel Opening 296.03(W)×113.5(H) mm
Outline Size 310(W)×128(H)×15.9(D) mm
Surface Hard coating
Brightness 750 cd/m² (Typ.)
Viewing Angle 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10)
Display Mode IPS, Normally Black, Transmissive
Best View on Symmetry
Response Time 16 (Typ.)(Tr+Td)
Display Colors 16.7M 86%NTSC
Lamp Type 11S4PWLED, 14K hours, Without Driver
Frequency 60Hz
Touch Screen Without
Panel Weight 395/405g (Typ./Max.)
Application Automotive Display
Signal Interface LVDS (2 ch, 8-bit), 60 pins Connector
Input Voltage 3.3/13.0/20/-7.5V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL)
LA123WF4-SL01 LCD Screen Notice:
To ensure prompt delivery, please provide us with your accurate contact details.
LA123WF4-SL01 LCD Panel Shipping and Package :
LA123WF4-SL01 LCD Screen International Orders:
International orders may experience extended delivery times due to customs processing delays.
LA123WF4-SL01 LCD Screen About Item and Shipping Price:
LA123WF4-SL01 LCD Panel FAQ :
Q: How to order LG Display lcd panel LA123WF4-SL01 ?
A: We accept T/T , Paypal , western union .
Q: Can you tested the LA123WF4-SL01 before shipping ?
A: Of course , 12.3 inch lcd screen LA123WF4-SL01 was Strictly tested before shipping.