Products
Manufacturer of a wide range of products which include welding drum cover /250kg welding drum /350kg welding drum/drum cover/ welding,welding drum cover /250kg welding drum /350kg welding drum/drum cover/ welding,E6013 welding ele...
MOQ: 10 pcs
Price:
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 10000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 10pcs/carton box |
| diameter | 510mm |
| height | 300mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10 pcs
Price:
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 10000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 10pcs/carton box |
| diameter | 510mm |
| height | 300mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | D510 |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000KGS
Price:
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1000TON/Month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 5kg/box, 20kg/carton boxes |
| Standard | E6013 |
| Diameter | 2.5mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | E6013 |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!