Products
Manufacturer of a wide range of products which include welding drum cover /250kg welding drum /350kg welding drum/drum cover/ welding,welding drum cover /250kg welding drum /350kg welding drum/drum cover/ welding,Square Wire and M...
MOQ: 10 pcs
Price:
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 10000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 10pcs/carton box |
| diameter | 510mm |
| height | 300mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10 pcs
Price:
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 10000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 10pcs/carton box |
| diameter | 510mm |
| height | 300mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | D510 |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Feature | Great Protection |
| Barb Distance | 75mm~150mm |
| Key Words | Prison Barb Wire Fence |
| Function | Baling Wire |
| Grade | Galvanized |
| Coil | 8/25/50/100kgs |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Coil Weight | 10kg-800kgs/coil |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Feature | Great Protection |
| Hole Shape | Square, Rectangular |
| Function | Baling Wire |
| Width | 0.5m - 2.5m |
| Key Words | Prison Barb Wire Fence |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Coil | 8/25/50/100kgs |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Width | 0.5m - 2.5m |
| Key Words | Prison Barb Wire Fence |
| Coil Weight | 10kg-800kgs/coil |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Function | Baling Wire |
| Grade | Galvanized |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Feature | Great Protection |
| Barb Distance | 75mm~150mm |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Keyword | Glavanized Iron Wire Bwg 21 |
| Payment | 30%TT+70%TT |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Hole Shape | Square, Rectangular |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Grade | Galvanized |
| Feature | Great Protection |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Barb Distance | 75mm~150mm |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Width | 0.5m - 2.5m |
| Payment | 30%TT+70%TT |
| Coil Weight | 10kg-800kgs/coil |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Width | 0.5m - 2.5m |
| Galvanized Technique | Hot Dipped Galvanized |
| Coil Weight | 10kg-800kgs/coil |
| Feature | Great Protection |
| Function | Baling Wire |
| Hole Shape | Square, Rectangular |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Hole Shape | Square, Rectangular |
| Galvanized Technique | Hot Dipped Galvanized |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Coil Weight | 10kg-800kgs/coil |
| Width | 0.5m - 2.5m |
| Coil | 8/25/50/100kgs |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
MOQ: 1000KGS
Price: Base on customer quantity
| Packaging Details | base on customer requirement |
| Delivery Time | 15 days after receiving 30% advance payment |
| Payment Terms | 30% in advance, 70% before loading |
| Supply Ability | 10000 tons per month |
| Coil | 8/25/50/100kgs |
| Payment | 30%TT+70%TT |
| Port | Tianjin Qingdao Shanghai |
| Function | Baling Wire |
| Hole Shape | Square, Rectangular |
| Key Words | Prison Barb Wire Fence |
| Corrosion | Well Corrosion Resistant |
| Keyword | Glavanized Iron Wire Bwg 21 |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | TOP001 |
| Place of Origin | China |
| Certification | ISO, CE |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!