Products
Manufacturer of a wide range of products which include welding drum cover /250kg welding drum /350kg welding drum/drum cover/ welding,welding drum cover /250kg welding drum /350kg welding drum/drum cover/ welding,Copper Coated Gou...
MOQ: 10 pcs
Price:
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 10000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 10pcs/carton box |
| diameter | 510mm |
| height | 300mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10 pcs
Price:
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 10000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | 10pcs/carton box |
| diameter | 510mm |
| height | 300mm |
| Brand Name | BESTOP |
| Model Number | D510 |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000 pcs
Price:
| Payment Terms | Western Union, T/T |
| Supply Ability | 100000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | Base on customer requirement |
| Electrode Type | Carbon |
| Quantity Per Pack | 10 |
| Product Code | AGCE-001 |
| Material | Carbon |
| Size | Various sizes available |
| Application | Arc Gouging |
| Operating Temperature | Up to 1000°C |
| Current Range | 200-600A |
| Current Type | DC |
| Shape | Rod |
| Country Of Origin | China |
| Brand Name | BESTOP |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000 pcs
Price:
| Payment Terms | Western Union, T/T |
| Supply Ability | 100000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | Base on customer requirement |
| Electrode Type | Carbon |
| Quantity Per Pack | 10 |
| Product Code | AGCE-001 |
| Material | Carbon |
| Size | Various sizes available |
| Application | Arc Gouging |
| Operating Temperature | Up to 1000°C |
| Current Range | 200-600A |
| Current Type | DC |
| Shape | Rod |
| Country Of Origin | China |
| Brand Name | BESTOP |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1000 pcs
Price:
| Payment Terms | Western Union, T/T |
| Supply Ability | 100000pcs/month |
| Delivery Time | 15days after received 30% advance payment |
| Packaging Details | Base on customer requirement |
| Electrode Type | Carbon |
| Quantity Per Pack | 10 |
| Product Code | AGCE-001 |
| Material | Carbon |
| Size | Various sizes available |
| Application | Arc Gouging |
| Operating Temperature | Up to 1000°C |
| Current Range | 200-600A |
| Current Type | DC |
| Shape | Rod |
| Country Of Origin | China |
| Brand Name | BESTOP |
| Certification | ISO9001/ CE |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!