Products
Manufacturer of a wide range of products which include Double Frequency 4000mm Multideck Linear Vibrating Screen,Stainless Steel 10mm SUS304 Horizontal Vibrating Screen,VRV Trough Thermal Cooling Heating 8tph Vibratory Spiral Elev...
MOQ: 1
Price: Customized
| Payment Terms | Western Union |
| Delivery Time | 2-8 weeks |
| product name | Double Frequency Vibrating Screen Efficient Screening Of Sticky Material |
| material | steel |
| application | anti block deck mesh |
| size | customer request |
| voltage | 220V/380V/415V |
| frequency | 50Hz or 60Hz |
| Brand Name | VRV |
| Certification | ISO 9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: Customized
| Payment Terms | Western Union |
| Delivery Time | 2-8 weeks |
| product name | Heavy Duty Vibrating Screen |
| material | steel |
| application | anti block deck mesh |
| size | customer request |
| voltage | 220V/380V/415V |
| frequency | 50Hz or 60Hz |
| Brand Name | VRV |
| Certification | ISO 9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: Customized
| Payment Terms | Western Union |
| Delivery Time | 2-8 weeks |
| product name | spiral elevator |
| material | steel |
| application | vertical conveying, cooling,heating,drying |
| size | customer request,up to 9000mm |
| voltage | 220V/380V/415V |
| frequency | 50Hz or 60Hz |
| Brand Name | VRV |
| Certification | ISO 9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: Customized
| Delivery Time | 2-8 weeks |
| Packaging Details | W/C |
| product name | spiral elevator |
| material | SS304 |
| allication | vertical convey |
| size | customer request |
| voltage | 220V/380V/415V |
| frequency | 50Hz or 60Hz |
| Brand Name | VRV |
| Certification | ISO 9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: Customized
| Delivery Time | 2-8 weeks |
| Packaging Details | W/C |
| product name | spiral elevator |
| material | SS304 |
| allication | vertical convey |
| size | 25m |
| voltage | 220V/380V/415V |
| frequency | 50Hz or 60Hz |
| Brand Name | VRV |
| Certification | ISO 9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: Customized
| Delivery Time | 2-8 weeks |
| Packaging Details | W/C |
| product name | spiral elevator |
| material | steel |
| allpication | vertical convey,cooling |
| size | customer request |
| voltage | 220V/380V/415V |
| frequency | 50Hz or 60Hz |
| Brand Name | VRV |
| Certification | ISO 9001 |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!