Products
Manufacturer of a wide range of products which include 20W Solar Powered Bluetooth Speaker Outdoor IPX6 Waterproof Wireless Speaker,Custom Solar Bluetooth Speaker IPX6 Waterproof Wireless Outdoor Speaker With TWS,Ergonomic Portabl...
MOQ: 3000pieces
Price: $21.2-$21.4per piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pieces per month |
| Delivery Time | 21-35 days |
| Packaging Details | A strong cardboard box |
| Name | Solar Powered Bluetooth Speaker |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Output power | 20W |
| Transmission Distance | 10 M |
| Battery Capacity | 3600mAh |
| Battery Life | ≥3 Hours |
| charging input | DC 5V/2A |
| speakers | F46mm, 4Ω |
| Waterproof grade | IPX6 |
| size | 199mm*75mm*69mm |
| other service | Support OEM,ODM and customization |
| Warranty | 1 year |
| Logistics method | sea freight(By default) |
| shipping fee | Negotiable |
| material | ABS + Silicone Material |
| Brand Name | HITECH or OEM |
| Model Number | HTS0418 |
| Certification | CE,CCC |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
MOQ: 3000pieces
Price: $21.2-$21.4per piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pieces per month |
| Delivery Time | 21-35 days |
| Packaging Details | A strong cardboard box |
| Name | Waterproof Wireless Outdoor Speaker |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Output power | 20W |
| Transmission Distance | 10 M |
| Battery Capacity | 3600mAh |
| Battery Life | ≥3 Hours |
| charging input | DC 5V/2A |
| speakers | F46mm, 4Ω |
| Waterproof grade | IPX6 |
| size | 199mm*75mm*69mm |
| other service | Support OEM,ODM and customization |
| Warranty | 1 year |
| Logistics method | sea freight(By default) |
| shipping fee | Negotiable |
| material | ABS + Silicone Material |
| Brand Name | HITECH or OEM |
| Model Number | HTS0418 |
| Certification | CE,CCC |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
MOQ: 2000pieces
Price: USD2.20Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 685*180*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:41289 pcs, 40GP:85527 pcs,40HQ:100273 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 3 Functional Buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wired mouse |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3601 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2000pieces
Price: USD2.40Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 685*180*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:41289 pcs, 40GP:85527 pcs,40HQ:100273 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 3–4 buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wired mouse |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3602 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2000pieces
Price: USD2.48Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 245*390*60mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48810 pcs, 40GP:101169 pcs,40HQ:118612 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wired mouse |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3605 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2000pieces
Price: USD3.32Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 245*390*60mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48810 pcs, 40GP:101169 pcs,40HQ:118612 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wireless Model |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3606 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2000pieces
Price: USD2.17Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 265*400*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48027 pcs, 40GP:99485 pcs,40HQ:116638 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wired mouse |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3607 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2000pieces
Price: USD2.63Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 265*400*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48027 pcs, 40GP:99485 pcs,40HQ:116638 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wireless Model |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3607 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 2000pieces
Price: USD2.25Piece
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 Pieces Per Month |
| Delivery Time | 35-40 work days |
| Packaging Details | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 245*390*60mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48810 pcs, 40GP:101169 pcs,40HQ:118612 pcs |
| Exterior Material | ABS + Leather Texture + Black Wear-resistant Foot Pads |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Application | Laptop Desktop Welcome Gifts |
| Style | Waterproof Gaming Mini Ergonomics |
| Color | Black Green Pink Blue White |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
| Product Connection Type | Wired mouse |
| Brand Name | Hitech |
| Model Number | HT-M3609 |
| Certification | CE FCC |
| Place of Origin | CHINA |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!