Products
Manufacturer of a wide range of products which include PT202D Personal GPS Wrist Watch Tracker for Kid / Adult with SOS Emergency Alarm,PT202E GSM 850 / 900 / 1800 / 1900Mhz Personal GPS Watch Phone / GPS Wrist Watch,VT106A Simcom...
MOQ: 100pcs
Price: US$64-74/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:14.5*9*7.5cm,weight:0.25kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202D |
MOQ: 100pcs
Price: US$90-100/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:13.5*10*8cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202E |
MOQ: 100pcs
Price: US$74-84/pc
| Packaging Details | 40pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | VT106A |
MOQ: 100PCS
Price: US$75.99-85.99/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | GT30 |
MOQ: 10pcs
Price: US$78.99-88.99/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | GT60 |
MOQ: 100pcs
Price: US$39-49/pc
| Packaging Details | 40pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | TK102 |
MOQ: 100pcs
Price: US$41-51/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | VT02 |
MOQ: 100pcs
Price: US$46-56/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | VT06 |
MOQ: 100pcs
Price: US$45-56/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 2000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | GT06N |
MOQ: 100pcs
Price: US$47-57/pc
| Packaging Details | 40pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | VT103A |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!