Products
Manufacturer of a wide range of products which include PT301 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz GSM / GPRS Plastic Cover GPS Cell Phone Trackers,PT503 Quad Band GPS Cell Phone Trackers for Elderly with S0S Emergency Calling,PT202D Personal ...
MOQ: 100pcs
Price: US$41-51/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT301 |
MOQ: 100pcs
Price: US$41-51/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | FCC |
| Model Number | PT503 |
MOQ: 100pcs
Price: US$64-74/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:14.5*9*7.5cm,weight:0.25kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202D |
MOQ: 100pcs
Price: US$90-100/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:13.5*10*8cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202E |
MOQ: 100pcs
Price: US$98-108/pc
| Packaging Details | 30pcs/53*32.5*31CM |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT, Western union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202F |
MOQ: 100pcs
Price: US$98-108/pc
| Packaging Details | 30pcs/53*32.5*31CM |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT, Western union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202F |
MOQ: 100pcs
Price: US$90-100/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:13.5*10*8cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202E |
MOQ: 100pcs
Price: US$64-74/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:14.5*9*7.5cm,weight:0.25kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202D |
MOQ: 100pcs
Price: US$98-108/pc
| Packaging Details | 30pcs/53*32.5*31CM |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT, Western union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202F |
MOQ: 100pcs
Price: US$90-100/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:13.5*10*8cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202E |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!