Products
Manufacturer of a wide range of products which include PT301 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz GSM / GPRS Plastic Cover GPS Cell Phone Trackers,PT503 Quad Band GPS Cell Phone Trackers for Elderly with S0S Emergency Calling,PT07 Portable SM...
MOQ: 100pcs
Price: US$41-51/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT301 |
MOQ: 100pcs
Price: US$41-51/pc
| Packaging Details | 20pcs/carton |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 1000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | FCC |
| Model Number | PT503 |
MOQ: 100PCS
Price: US$50-60/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:16.3*10.3*4.2cm,weight:0.2kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT07 |
MOQ: 100PCS
Price: US$80-90/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:15.7*17.6*4.5cm,weight:0.25kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT90 |
MOQ: 100PCS
Price: US$68-78/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:19.3*13*6cm,weight:0.45kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT103 |
MOQ: 100PCS
Price: US$68-78/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:19.5*13*6cm,weight:0.45kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T ,Western Union |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT201 |
MOQ: 100PCS
Price: US$64-74/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:14.5*9*7.5cm,weight:0.25kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202D |
MOQ: 100PCS
Price: US$90-100/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:13.5*10*8cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T ,Western Union |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202E |
MOQ: 100PCS
Price: US$75-85/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:17.1*11.2*5cm,weight:0.3kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT203 |
MOQ: 100pcs
Price: US$98-108/pc
| Packaging Details | 30pcs/53*32.5*31CM |
| Delivery Time | 3~5days |
| Payment Terms | TT, Western union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/week |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202F |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!