Products
Manufacturer of a wide range of products which include PT202D Personal GPS Wrist Watch Tracker for Kid / Adult with SOS Emergency Alarm,PT202E GSM 850 / 900 / 1800 / 1900Mhz Personal GPS Watch Phone / GPS Wrist Watch,Decorative Ca...
MOQ: 100pcs
Price: US$64-74/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:14.5*9*7.5cm,weight:0.25kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202D |
MOQ: 100pcs
Price: US$90-100/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:13.5*10*8cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | PT202E |
MOQ: 100Pairs
Price: US$10-15/pair
| Packaging Details | 2PCS/box, weight:0.3kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Type | Type Decorating light |
| Dimension | 20X35mm |
| Voltage | DC9-24V |
| Emitting color | green,blue,red |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | CLL-02 |
MOQ: 10Sets
Price: US$66-76/set
| Packaging Details | 1PC/box, size:31*23*8.5cm, weight:1.3kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | MIC |
| Model Number | PKE-003B |
MOQ: 10Sets
Price: US$66-76/set
| Packaging Details | 1PC/box, size:31*23*8.5cm, weight:1.3kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | T/T, Western Union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | MIC |
| Model Number | PKE-003A |
MOQ: 10PCS
Price: US$55-60/pc
| Packaging Details | 1PC/box,size:21.6*14.5*6.5cm,weight:0.35kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union, Paypal |
| Supply Ability | 5000pcs/per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | KG-001 |
MOQ: 100Pairs
Price: US$10-15/pair
| Packaging Details | 2PCS/box, weight:0.3kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Type | Decorating light |
| Dimension | 20X35mm |
| Voltage | DC9-24V |
| Emitting color | green,blue,red |
| Working temperature | 40℃-105℃ |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | CLL-02 |
MOQ: 100Pairs
Price: US$10-15/pair
| Packaging Details | 2PCS/box, weight:0.3kgs |
| Delivery Time | 3-5 days after received payment |
| Payment Terms | TT or Western union,Paypal |
| Supply Ability | 10000pcs/per month |
| Type | Decorating light |
| Dimension | 20X35mm |
| Voltage | DC9-24V |
| Emitting color | green,blue,red |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UVI |
| Certification | CE |
| Model Number | CLL-02 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!