Products
Manufacturer of a wide range of products which include Wooden Paddle Brush,Natural Beech wooden Handle Hair Brush -wooden massage comb,Wooden Christmas wall-mounted text Christmas decorations decorate window scenes,Printing Logo N...
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥23.38/pieces 1000-2999 pieces
| application | For Home Use |
| handle material | Wood |
| brush material | Nylon |
| feature | Paddle |
| place of origin | Guangdong, China |
| brand name | ZYX |
| type | laser |
| Product Name | Wooden Hair Brush |
| Material | Beech wood |
| Color | Natural Wood Color |
| Keywords | Hair Brush Massager |
| Usage | Hair Brush |
| Logo | Laser LOGO |
| Size | Custom Size |
| MOQ | 1000pcs |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥9.65/pieces 500-2999 pieces
| Size | customized size, Customized Size |
| Material | plywood, Plywood |
| Usage | Christamas Home Decoration |
| Type | Holiday Supplies |
| Color | Customized Color |
| Application | Chirstmas Decor |
| Occasion | Christmas-christmas Gifts Ornaments |
| MOQ | 500pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | ZYX-121 |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥3.81/pieces 1000-4999 pieces
| Logo printing | printing |
| Material | wood, beech wood +cork |
| Type | Smart Lids |
| Use | Jars |
| Feature | Non Spill |
| Custom Order | Accept |
| Product name | Wine Bottle Stopper |
| Color | stained brown color |
| Size | 25*inner diameter19mm |
| Logo | Screen Printing/laser logo |
| MOQ | 3000pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | ZYX-0215 |
MOQ: 3000 pieces
Price: CN¥16.98/pieces 3000-7999 pieces
| Logo printing | Accept |
| Material | wood |
| Type | Disc Cap |
| Use | Jars |
| Feature | Non Spill |
| Custom Order | Accept |
| Printing Handling | Silk screen printing, UV printing |
| Product name | wine stopper |
| Size | H59mm*D53.5mm |
| Color | see picture |
| Logo | accept laser/print logo |
| Packing | individually packing |
| Shape | see picture |
| MOQ | 3000 pcs |
| Application | Cosmetic Products |
| Function | Avoid Leakage |
| Advantage | Stable Quality.good After-sales Service |
| Place of Origin | GUA |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-871 |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥11.42/pieces 1000-2999 pieces
| Packaging Details | each set into an opp bag, some bags into an export carton, carton size: 37*37*34.5cm |
| Food Container Feature | Freshness Preservation |
| Use | Food |
| Applicable Space | Kitchen |
| Packaging | 1 |
| Capacity | >501ml |
| Functional design | None |
| Design Style | Modern, Rustic |
| Shape | hexagon, hexagon |
| Product name | Honey Jar |
| Volume | 500ml |
| Lid material | bamboo /wood |
| Body Material | Glass |
| Usage | Honey container |
| MOQ | 1000sets |
| Commercial Buyer | Restaurants, Food & Beverage Manufacture |
| Season | All-Season |
| Room Space Selection | Not Support |
| Occasion Selection | Not Support |
| Holiday Selection | Not Support |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | ZYX |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥2.93/pieces >=1000 pieces
| Packaging Details | layer on carton |
| Material | CORK, composite cork |
| Type | Smart Lids |
| Use | Jars |
| Feature | Non-Refillable, eco-friendly |
| Custom Order | Accept |
| Size | 80*20mm |
| Surface | polished |
| Logo | custom accept |
| Logo type | silk screen prirnt |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | ZYX-0615 |
MOQ: 3000 pieces
Price: CN¥2.35/pieces 3000-4999 pieces
| Material | CORK |
| Type | Bottle Stopper |
| Use | For Bottles |
| Feature | Non Spill |
| Custom Order | Accept |
| Product name | Cork Lids Stoppers for Mason Jar |
| MOQ | 3000 |
| Logo | Engrave LOGO |
| Packing | Opp Bag |
| Color | Natural wood color |
| OEM | OEM Service Accepted |
| Shape | Round Shape |
| Sample | Freely |
| Size | Customized Size |
| Payment Terms | 30% T/T |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YUNXIANG |
| Model Number | YX-GZ1325 |
MOQ: 3000 pieces
Price: CN¥3.30/pieces 3000-4999 pieces
| Material | wood+cork |
| Type | Bottle Stopper |
| Use | Bottles |
| Feature | Pilfer-Proof |
| Custom Order | Accept |
| Product name | wood cork wine stopper |
| Size | 30*38*19mm |
| Color | natural color |
| Logo | laser logo |
| Application | use for wine bottle |
| Shape | see products |
| Packing | opp bag |
| MOQ | 3000 pcs |
| Usage | Food Fresh |
| Function | Avoid Leakage |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-035 |
MOQ: 3000 pieces
Price: CN¥5.20/pieces 3000-4999 pieces
| Logo printing | Customized |
| Material | acacia wood |
| Type | cup cap |
| Use | CUPS |
| Feature | Child-Proof |
| Custom Order | Accept |
| Product name | acacia wood cup cap |
| Size | custom size |
| Color | wood color |
| Logo | laser/print logo |
| Packing | 1pcs/bubble bag |
| Application | cup bottle |
| MOQ | 3000 pcs |
| Shape | Round |
| Usage | Bottles Jars Sealing Accessories |
| Function | Avoid Leakage |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-029 |
MOQ: 5000 pieces
Price: CN¥3.81/pieces >=5000 pieces
| Material | wood |
| Type | SCREW CAP |
| Use | CUPS |
| Feature | Pilfer-Proof |
| Custom Order | Accept |
| Product name | wooden screw cap |
| Color | Natural wood |
| Size | 48*26mm |
| MOQ | 5000pcs |
| Logo | Custom Logo |
| usage | vacuum cup |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | ZYX |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!