Products
Manufacturer of a wide range of products which include Wooden Paddle Brush,Natural Beech wooden Handle Hair Brush -wooden massage comb,Wooden Christmas wall-mounted text Christmas decorations decorate window scenes,Custom Baby Clo...
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥23.38/pieces 1000-2999 pieces
| application | For Home Use |
| handle material | Wood |
| brush material | Nylon |
| feature | Paddle |
| place of origin | Guangdong, China |
| brand name | ZYX |
| type | laser |
| Product Name | Wooden Hair Brush |
| Material | Beech wood |
| Color | Natural Wood Color |
| Keywords | Hair Brush Massager |
| Usage | Hair Brush |
| Logo | Laser LOGO |
| Size | Custom Size |
| MOQ | 1000pcs |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥9.65/pieces 500-2999 pieces
| Size | customized size, Customized Size |
| Material | plywood, Plywood |
| Usage | Christamas Home Decoration |
| Type | Holiday Supplies |
| Color | Customized Color |
| Application | Chirstmas Decor |
| Occasion | Christmas-christmas Gifts Ornaments |
| MOQ | 500pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | ZYX-121 |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥18.29/pieces 500-2999 pieces
| Packaging Details | each set into an opp bag, some bags into an export carton, carton size: 37*37*34.5cm |
| Type | Other Home Storage & Organization |
| Material | Wood, wood |
| Use | Clothing |
| Applicable Space | Living Room |
| Packaging | 1 |
| Technics | Carved |
| Shape | Rectangle |
| No. of Tiers | Single |
| Functional design | Multifunction |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Weight tolerance | <±1%(Include) |
| Product name | Baby closet dividers |
| Color | Natural wood |
| Main Material | Ply wood |
| Packing | canvas bag or paper box |
| MOQ | 100sets |
| Style | Modern |
| Commercial Buyer | Gifts Stores |
| Season | All-Season |
| Design Style | Modern |
| Room Space Selection | Support |
| Room Space | Closet |
| Occasion Selection | Support |
| Occasion | Presents |
| Holiday Selection | Support |
| Holiday | New Baby |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
MOQ: 100 pieces
Price: CN¥43.75/pieces 100-2999 pieces
| Packaging Details | each set into an opp bag, some bags into an export carton, carton size: 37*37*34.5cm |
| Plant Fiber Type | rattan |
| Type | Other Home Storage & Organization |
| Material | wood |
| Use | Clothing |
| Applicable Space | Living Room |
| Packaging | 1 |
| Technics | Carved |
| Product | Clothing Organizer |
| Shape | Rectangle |
| Installation Type | Bolt Inserting Type |
| No. of Tiers | Single |
| Functional design | None |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Weight tolerance | <±1%(Include) |
| Product name | wooden closet divider |
| Usage | closet orginazer |
| Color | Natural Wood Color |
| Logo | Laser Engraving |
| MOQ | 100sets |
| Style | Modern |
| Commercial Buyer | Gifts Stores |
| Season | All-Season |
| Design Style | Modern |
| Room Space Selection | Support |
| Room Space | Closet |
| Occasion Selection | Support |
| Occasion | Business Gifts, Presents |
| Holiday Selection | Support |
| Holiday | New Baby |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
MOQ: 100 pieces
Price: CN¥21.80/pieces 100-2999 pieces
| Packaging Details | each set into an opp bag, some bags into an export carton, carton size: 37*37*34.5cm |
| Material | wood |
| Use | Clothing |
| Applicable Space | Living Room |
| Technics | Carved |
| Shape | Rectangle |
| No. of Tiers | Single |
| Functional design | None |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Weight tolerance | <±1%(Include) |
| Product name | baby closet divider |
| Usage | closet Organizer |
| Name | closet divider |
| Logo | laser engraving |
| MOQ | 100sets |
| Style | Modern |
| Commercial Buyer | Gifts Stores |
| Season | All-Season |
| Design Style | Modern |
| Room Space Selection | Support |
| Room Space | Closet, Kids Room |
| Occasion Selection | Support |
| Occasion | Presents |
| Holiday Selection | Support |
| Holiday | New Baby |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | ZYX |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥35.12/pieces 1000-2999 pieces
| Material | Wooden, Basswood |
| Product Name | Wooden Baby Closet Dividers |
| Usage | Home Decorations.Gifts |
| Logo | Laser Engraving Customized Logo |
| Color | Wood Color |
| Package | Safety Packaging |
| Function | Home Decro |
| Feature | Eco-friendly Recycle |
| Design | OEM ODM |
| Advantage | Customizable Home Furnishing |
| Place of Origin | GUA |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-474 |
MOQ: 300 sets
Price: CN¥28.53/sets 300-4999 sets
| Product Type | Decoration |
| Technique | Polished |
| Theme | Antique |
| Product Name | wooden baby closet dividers |
| Usage | Home Decorations.Gifts |
| Logo | Laser Engraving Customer Logo |
| Feature | Eco-Freindly |
| Material | plywood |
| Keywords | Laser Cut Wood Gifts |
| Function | closet dividers |
| OEM/ODM | Aviliable |
| Design | OEM Accept |
| Description | Wooden Love Letters Ornaments |
| Style | Antique Imitation |
| Regional Feature | Europe |
| Type | plywood |
| Use | Display Logo & poster |
| Place of Origin | GUA |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-722 |
MOQ: 500 sets
Price: CN¥38.63/sets 500-1999 sets
| Plastic Type | wood |
| Type | Storage Drawers |
| Material | Wood |
| Use | Clothing |
| Metal Type | wood |
| Applicable Space | Living Room |
| Packaging | 6 |
| Technics | Carved |
| Product | Clothing Organizer |
| Shape | Irregular |
| Installation Type | Wall Mounted Type |
| Thickness | 5mm |
| Specification | 174*90*5mm |
| No. of Tiers | Single |
| Functional design | Multifunction |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Weight tolerance | <±5%(Include) |
| Product name | Wooden Baby Closet Dividers |
| Size | Customized Size |
| Color | Natural |
| Usage | Storage Clothes Wardrobe |
| Function | Multi-functional Save Space |
| Logo | Accept Customized Logo |
| MOQ | 500Sets |
| Commercial Buyer | Gifts Stores |
| Packing | Color Box |
| Style | Morden |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | YX-0071 |
MOQ: 3000 pieces
Price: CN¥28.53/pieces 3000-9999 pieces
| Product Type | Decoration |
| Technique | Polished |
| Theme | Farmhouse Decor |
| Product Name | Home Decoration Accessories |
| Usage | Home Decorations.Gifts |
| Color | Natural Wood Color |
| Size | Custom Size Accepted |
| Logo | Customized Logo |
| Packing | Opp Bag |
| Feature | Durable |
| Shape | Customized Shape |
| Function | Home Decorative Items |
| Design | Custom Patterns |
| Type | Wood |
| Style | Folk Art |
| Use | Home Decoration |
| Regional Feature | United States |
| Place of Origin | GUA |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-648 |
MOQ: 3000 pieces
Price: CN¥28.53/pieces 3000-9999 pieces
| Product Type | Decoration |
| Technique | Polished |
| Theme | Farmhouse Decor |
| Product Name | Home Decoration Accessories |
| Usage | Home Decorations.Gifts |
| Color | Natural Wood Color |
| Size | Custom Size Accepted |
| Logo | Customized Logo |
| Packing | Opp Bag |
| Feature | Durable |
| Shape | Customized Shape |
| Function | Home Decorative Items |
| Design | Custom Patterns |
| Type | Wood |
| Style | Folk Art |
| Use | Home Decoration |
| Regional Feature | United States |
| Place of Origin | GUA |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-649 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!