Products
Manufacturer of a wide range of products which include Wooden Paddle Brush,Natural Beech wooden Handle Hair Brush -wooden massage comb,Wooden Christmas wall-mounted text Christmas decorations decorate window scenes,24 X 11.5cm Woo...
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥23.38/pieces 1000-2999 pieces
| application | For Home Use |
| handle material | Wood |
| brush material | Nylon |
| feature | Paddle |
| place of origin | Guangdong, China |
| brand name | ZYX |
| type | laser |
| Product Name | Wooden Hair Brush |
| Material | Beech wood |
| Color | Natural Wood Color |
| Keywords | Hair Brush Massager |
| Usage | Hair Brush |
| Logo | Laser LOGO |
| Size | Custom Size |
| MOQ | 1000pcs |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥9.65/pieces 500-2999 pieces
| Size | customized size, Customized Size |
| Material | plywood, Plywood |
| Usage | Christamas Home Decoration |
| Type | Holiday Supplies |
| Color | Customized Color |
| Application | Chirstmas Decor |
| Occasion | Christmas-christmas Gifts Ornaments |
| MOQ | 500pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | ZYX-121 |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥21.95/pieces 500-2999 pieces
| Type | Storage Bottles & Jars |
| Condiments Container styles | No Cover |
| Packaging | 1 |
| Capacity | 150ml |
| Occasion | Back to School |
| Design Style | Contemporary |
| Size | M, 24*11.5cm |
| Use | storage |
| Material | Wood |
| Feature | Sustainable |
| Functional design | None |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Weight tolerance | <±1%(Include) |
| Product name | Glass jar holder |
| Usage | Home Kitchen |
| Logo | Customized Logo |
| MOQ | 1000pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YX |
MOQ: 500 sets
Price: CN¥32.92/sets 500-2999 sets
| Type | Storage Bottles & Jars |
| Condiments Container styles | Cover |
| Packaging | 1 |
| Capacity | 0.5-1L |
| Occasion | Travel |
| Design Style | Modern |
| Size | M |
| Use | Food |
| Material | Glass |
| Feature | Sustainable |
| Functional design | Multifunction |
| Dimensional tolerance | <±1mm |
| Weight tolerance | <±1%(Include) |
| Product name | Glass Candy Jar |
| Usage | Stoarage |
| Color | Natural |
| Lid | Acacia Wood Lid |
| Logo | Customized Logo |
| MOQ | 1000pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!