Products
Manufacturer of a wide range of products which include Wooden Paddle Brush,Natural Beech wooden Handle Hair Brush -wooden massage comb,Wooden Christmas wall-mounted text Christmas decorations decorate window scenes,Classic Pasta C...
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥23.38/pieces 1000-2999 pieces
| application | For Home Use |
| handle material | Wood |
| brush material | Nylon |
| feature | Paddle |
| place of origin | Guangdong, China |
| brand name | ZYX |
| type | laser |
| Product Name | Wooden Hair Brush |
| Material | Beech wood |
| Color | Natural Wood Color |
| Keywords | Hair Brush Massager |
| Usage | Hair Brush |
| Logo | Laser LOGO |
| Size | Custom Size |
| MOQ | 1000pcs |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥9.65/pieces 500-2999 pieces
| Size | customized size, Customized Size |
| Material | plywood, Plywood |
| Usage | Christamas Home Decoration |
| Type | Holiday Supplies |
| Color | Customized Color |
| Application | Chirstmas Decor |
| Occasion | Christmas-christmas Gifts Ornaments |
| MOQ | 500pcs |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | ZYX-121 |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥19.02/pieces 1000-2999 pieces
| Type | Rolling Pins & Pastry Boards |
| Product Type | Rolling Pins |
| Pattern | Flower |
| Material | Wood |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Product name | Kitchen Rolling Pin |
| Color | Natural or Customize |
| Usage | Flour Rolling |
| Size | 23CM or Custom Size |
| Packing | Bubble Bag |
| Logo | Laser or customize logo |
| MOQ | 1000pcs |
| OEM | Highly Welcomed |
| Payment terms | T/T: 30% Deposit |
| Port | Shezhen |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YUNXIANG |
| Model Number | YX-GM001 |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥17.12/pieces 1000-1999 pieces
| Type | Rolling Pins & Pastry Boards |
| Product Type | Rolling Pins |
| Material | Wood |
| Product name | wooden rolling pin |
| Size | 297*48mm |
| Color | natural beech wood color |
| Usage | Kitchen Tools |
| Logo | laser logo |
| Packing | each pcs into a bubble bag |
| MOQ | 1000 pcs |
| Function | Durable Kitchen Tools |
| Advantage | Enviromental Friendly |
| Style | Classic |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | YXCJ-03 |
MOQ: 500 pieces
Price: CN¥42.43/pieces 500-4999 pieces
| Type | Rolling Pins & Pastry Boards |
| Product Type | Rolling Pins |
| Pattern | Star |
| Material | Wood |
| Feature | Sustainable |
| Product name | Wooden Rolling Pins |
| Logo | Customized Logo Available |
| MOQ | 500pcs |
| Size | Customized Size Available |
| Packing | Opp Bag |
| Function | Kitchen Wares |
| Usage | Flour Rolling |
| Style | Fashionable |
| Shape | Cylinder |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YUNXIANG |
| Model Number | YX-T212 |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥25.61/pieces 1000-1999 pieces
| Packaging Details | 3 with a bubble bag then put into carton. |
| Type | Rolling Pins & Pastry Boards |
| Product Type | Rolling Pins |
| Pattern | Tree |
| Material | Beech wood |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Product name | Beech Wood Engraved Rolling Pin |
| Usage | Flour Rolling |
| Color | Natural |
| Size | 14.5 x 3.1 x 1.8 inches |
| Packing | bubble bag |
| MOQ | 1000 Pcs |
| Logo | Cutomized Logo |
| Weight | 0.58kg /pcs |
| OEM | Accepted |
| Delivery Time | 30-60 Days |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | YUNXIANG |
| Model Number | YX-GM1402 |
MOQ: 1000 pieces
Price: CN¥8.78/pieces 1000-2999 pieces
| Type | Cookie Tools |
| Cookie Tools Type | Moulds |
| Material | wood |
| Feature | Sustainable |
| Product name | Cookie stamp |
| Color | Natural wood |
| Shape | Customize Shape |
| Usage | DIY Cookie |
| Size | 6*5*3cm |
| Logo | Custom Logo |
| MOQ | 1000pcs |
| Commercial Buyer | Food & Beverage Manufacture, Super Markets, Gifts Stores |
| Season | All-Season |
| Room Space Selection | Support |
| Room Space | Kitchen |
| Occasion Selection | Support |
| Occasion | Travel, Party |
| Holiday Selection | Support |
| Holiday | Mother's Day, Chinese New Year, Christmas, New Year's, Easter Day, Thanksgiving |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ZYX |
MOQ: 500PCS
Price: USD$4.15/pcs
| Payment Terms | T/T |
| Delivery Time | 30-40 days |
| Packaging Details | each pcs into one Pearl bag, then into outer carton box |
| Advantage | smooth finish |
| Shape | Custom Shapes Available |
| Features | Non-Toxic |
| Mateiral | Bamboo or custom wood |
| Custom Order | Accept |
| Custom | OEM ODM Workable |
| Function | Safety Packaging |
| Material | wood |
| Feature | Eco-Freindly,Natural |
| Size | Customized Size |
| Logo | Customized Logo Printing,Customized,engraving,silk screen,customized logo |
| Packing | Carton,Opp Bag,Bulk Pack or Customized Packaging,according to customer needs |
| Surface | varnish,Sanding/ polish,Printed &Embossed |
| Design | Fashion design |
| Brand Name | ZYX |
| Model Number | MY-084730 |
| Place of Origin | GUA |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!