Products
Manufacturer of a wide range of products which include Kaplan Hydro Turbine Generator with 1-10 Meters Runner Diameter and Manual Or,Manual or Automatic Control System Vertical Kaplan Hydro Turbine Generator with,Steel And Stainle...
MOQ:
Price:
MOQ:
Price:
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Model | Customized |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| Parameters | Need |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Durability | High |
| Lifespan | 50 Years |
| Water head | 5m-500m |
| Efficiency | 90-96% |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Efficiency | 90-96% |
| Lifespan | 50 Years |
| Capacity | 200kw-20mw |
| Durability | High |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| Name | Hydro Turbine Generator |
| Water head | 5m-500m |
| RPM | 450-1000rpm |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Efficiency | 90-96% |
| Durability | High |
| warranty | 1-2years |
| Model | Customized |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| Water head | 5m-500m |
| RPM | 450-1000rpm |
| Type | Hydroturbine Generator |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| Type | Hydroturbine Generator |
| Parameters | Need |
| Durability | High |
| warranty | 1-2years |
| RPM | 450-1000rpm |
| Capacity | 200kw-20mw |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Efficiency | 90-96% |
| RPM | 450-1000rpm |
| warranty | 1-2years |
| Water head | 5m-500m |
| Name | Hydro Turbine Generator |
| Type | Hydroturbine Generator |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Parameters | Need |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Model | Customized |
| warranty | 1-2years |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| Name | Hydro Turbine Generator |
| Capacity | 200kw-20mw |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Durability | High |
| RPM | 450-1000rpm |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Capacity | 200kw-20mw |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| RPM | 450-1000rpm |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| Parameters | Need |
| Efficiency | 90-96% |
| Lifespan | 50 Years |
| Water head | 5m-500m |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
MOQ: 1
Price: 3000-30000 USD
| Packaging Details | Wooden Box |
| Delivery Time | 60-300days |
| Payment Terms | T/T/L/C |
| Supply Ability | 500 set |
| Type | Hydroturbine Generator |
| Lifespan | 50 Years |
| Capacity | 200kw-20mw |
| Model | Customized |
| Name | Hydro Turbine Generator |
| RPM | 450-1000rpm |
| Material | Steel And Stainless Steel |
| warranty | 1year |
| Brand Name | DSSD-DEYANG DONGSEN |
| Model Number | hydro turbine generator |
| Place of Origin | Deyangcity,Sichuan,China |
| Certification | ISO,CE |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!