
Shaanxi Lvfangzhilin Environmental Protection Technology Co., Ltd.
Products
Manufacturer of a wide range of products which include 7CX-10 Double axle and egiht tyres Trailer,7CX-2E Single axle and two Tyres Trailer,Ride-On Floor Scrubber i-D9 / i-D9A | Heavy-Duty Industrial Floor Cleaning Machine by i-Scr...
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 20 m³ / 2900kg |
| Color | Blue |
| Matched Tractor Power | >100HP |
| Dead Weight | 2720 KG |
| Load Weight | 10000 KG(10 tons) |
| Carriage Dimension | 4500*2150*(450+550)mm |
| Unload Form | Hydraulic Left & Right & Back dump |
| Overall Dimension | 5900*2200*2200mm |
| Tire Type | 8.25-16 |
| Tire Quantity | 8 pieces |
| Brake Type | Air brake + Hand brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7CX-10 |
| Place of Origin | Shangdong of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 2.5 m³ / 360kg |
| Color | Red |
| Matched Tractor Power | 20-50 HP |
| Dead Weight | 690 KG |
| Load Weight | 2000 KG (2 tons) |
| Carriage Dimension | 2500*1500*460mm |
| Unload Form | Hydraulic back dump |
| Overall Dimension | 3800*1550*1300mm |
| Tire Type | 10.0/75-15.3 |
| Tire Quantity | 2 pieces |
| Brake Type | Air brake + Hand brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7CX-2E |
| Place of Origin | Shangdong of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1640*960*1385mm / 2.7 m³ / 550kg |
| Color | blue |
| Cleaning width | 960 mm |
| Cleaning efficiency | 6700 m2/h |
| Power | 720W*2 |
| Cleaning water tank capacity | 180L |
| Sewage tank capacity | 200L |
| Squeegee width | 1250mm |
| Battery working time | 8H |
| Charging time | 5-6H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | i-D9 / i-D9A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1640*960*1385mm / 2.7 m³ / 90kg |
| Color | blue |
| Cleaning width | 860 mm |
| Cleaning efficiency | 5500 m2/h |
| Power | 550W*2 |
| Cleaning water tank capacity | 150L |
| Sewage tank capacity | 165L |
| Squeegee width | 1120mm |
| Battery working time | 4H |
| Charging time | 5-6H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | i-D8 / i-D8A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1350*650*1250mm / 1.0 m³ / 160kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 510 mm/20 inch |
| Cleaning efficiency | 2000 m2/h |
| Power | 1000W |
| Cleaning water tank capacity | 50L |
| Sewage tank capacity | 55L |
| Squeegee width | 820mm |
| Battery working time | 4H |
| Charging time | 8-10H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQX5D |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 80 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1350*650*1250mm / 1.2 m³ / 180kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 510 mm / 20 inch |
| Cleaning efficiency | 2200 ㎡/h |
| Power | 1300W |
| Cleaning water tank capacity | 55L |
| Sewage tank capacity | 65L |
| Squeegee width | 820 mm |
| Battery working time | 4 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQX5A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 80 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1350*650*1250mm / 1.2 m³ / 180kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 560 mm / 23 inch |
| Cleaning efficiency | 2800 ㎡/h |
| Power | 1400W |
| Cleaning water tank capacity | 65L |
| Sewage tank capacity | 70L |
| Squeegee width | 820 mm |
| Battery working time | 3.5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQX56A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 80 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1420*780*1250mm / 1.3 m³ / 266kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 660 mm / 26 inch |
| Cleaning efficiency | 3800 ㎡/h |
| Power | 1710W |
| Cleaning water tank capacity | 70L |
| Sewage tank capacity | 75L |
| Squeegee width | 820 mm |
| Battery working time | 4 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQX6 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 70 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1730*1020*1420mm / 2.2 m³ / 386kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 860 mm / 33.8 inch |
| Cleaning efficiency | 5000 ㎡/h |
| Power | 2600W |
| Cleaning water tank capacity | 130L |
| Sewage tank capacity | 150L |
| Squeegee width | 1120 mm |
| Battery working time | 5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQX86B |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 70 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1730*1020*1420mm / 2.2 m³ / 386kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 860 mm / 33.8 inch |
| Cleaning efficiency | 5000 ㎡/h |
| Power | 2600W |
| Cleaning water tank capacity | 130L |
| Sewage tank capacity | 150L |
| Squeegee width | 1120 mm |
| Battery working time | 5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQX86B |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!