
Shaanxi Lvfangzhilin Environmental Protection Technology Co., Ltd.
Products
Manufacturer of a wide range of products which include DQS13 Outdoor Large-Area Adaptable Long Continuous Operation High Sweeping,DQS15 Ideal for outdoor cleaning of garbage fallen leaves debris and other light,7CX-10 Double axle ...
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1620*1080*1410mm / 2.5 m³ / 366kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 1300 mm / 51.2 inch |
| Cleaning efficiency | 8800 ㎡/h |
| Power | 1800W |
| Bin capacity | 100L |
| Tank capacity | 40L |
| Maximum cleaning particle | 50 mm |
| Battery working time | 5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS13 / DQS13A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | iron frame package 1920*1170*1515mm / 3.5 m³ / 550kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 1500 mm / 59 inch |
| Cleaning efficiency | 12750 ㎡/h |
| Power | 3350W |
| Bin capacity | 160L |
| Tank capacity | 50L |
| Maximum cleaning particle | 50 mm |
| Battery working time | 5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS15 / DQS15A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 20 m³ / 2900kg |
| Color | Blue |
| Matched Tractor Power | >100HP |
| Dead Weight | 2720 KG |
| Load Weight | 10000 KG(10 tons) |
| Carriage Dimension | 4500*2150*(450+550)mm |
| Unload Form | Hydraulic Left & Right & Back dump |
| Overall Dimension | 5900*2200*2200mm |
| Tire Type | 8.25-16 |
| Tire Quantity | 8 pieces |
| Brake Type | Air brake + Hand brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7CX-10 |
| Place of Origin | Shangdong of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 2.5 m³ / 360kg |
| Color | Red |
| Matched Tractor Power | 20-50 HP |
| Dead Weight | 690 KG |
| Load Weight | 2000 KG (2 tons) |
| Carriage Dimension | 2500*1500*460mm |
| Unload Form | Hydraulic back dump |
| Overall Dimension | 3800*1550*1300mm |
| Tire Type | 10.0/75-15.3 |
| Tire Quantity | 2 pieces |
| Brake Type | Air brake + Hand brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7CX-2E |
| Place of Origin | Shangdong of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 20 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 20 m³ / 2700kg |
| Color | Blue |
| Matched Tractor Power | 70 horsepower and above |
| Dead Weight | 2480KG |
| Load Weight | 7000 KG (7 tons) |
| Carriage Dimension | 7000*2000*900mm (900mm = ground clearance) |
| Unload Form | Non-self-unloading |
| Overall Dimension | 8730*2700*3300mm |
| Tire Type | 8.25R16 (dual-axle, four wheels) |
| Tire Quantity | 4 pieces |
| Brake Type | Air brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7C-7T |
| Place of Origin | Shandong of China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!