
Shaanxi Lvfangzhilin Environmental Protection Technology Co., Ltd.
Products
Manufacturer of a wide range of products which include 7CX-10 Double axle and egiht tyres Trailer,7CX-2E Single axle and two Tyres Trailer,DQS13 Outdoor Large-Area Adaptable Long Continuous Operation High Sweeping Efficiency,etc
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 20 m³ / 2900kg |
| Color | Blue |
| Matched Tractor Power | >100HP |
| Dead Weight | 2720 KG |
| Load Weight | 10000 KG(10 tons) |
| Carriage Dimension | 4500*2150*(450+550)mm |
| Unload Form | Hydraulic Left & Right & Back dump |
| Overall Dimension | 5900*2200*2200mm |
| Tire Type | 8.25-16 |
| Tire Quantity | 8 pieces |
| Brake Type | Air brake + Hand brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7CX-10 |
| Place of Origin | Shangdong of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Iron flame package 2.5 m³ / 360kg |
| Color | Red |
| Matched Tractor Power | 20-50 HP |
| Dead Weight | 690 KG |
| Load Weight | 2000 KG (2 tons) |
| Carriage Dimension | 2500*1500*460mm |
| Unload Form | Hydraulic back dump |
| Overall Dimension | 3800*1550*1300mm |
| Tire Type | 10.0/75-15.3 |
| Tire Quantity | 2 pieces |
| Brake Type | Air brake + Hand brake |
| Brand Name | HONGRI |
| Model Number | 7CX-2E |
| Place of Origin | Shangdong of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 1620*1080*1410mm / 2.5 m³ / 366kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 1300 mm / 51.2 inch |
| Cleaning efficiency | 8800 ㎡/h |
| Power | 1800W |
| Bin capacity | 100L |
| Tank capacity | 40L |
| Maximum cleaning particle | 50 mm |
| Battery working time | 5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS13 / DQS13A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | iron frame package 1920*1170*1515mm / 3.5 m³ / 550kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 1500 mm / 59 inch |
| Cleaning efficiency | 12750 ㎡/h |
| Power | 3350W |
| Bin capacity | 160L |
| Tank capacity | 50L |
| Maximum cleaning particle | 50 mm |
| Battery working time | 5 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS15 / DQS15A |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | iron frame package 2315*1470*2190 mm / 7.5 m³ / 860kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 1900 mm / 74.8 inch |
| Cleaning efficiency | 14000 ㎡/h |
| Power | 5700W |
| Bin capacity | 200L |
| Tank capacity | 50L |
| Maximum cleaning particle | 60 mm |
| Battery working time | 4.5-6 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS19B |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 2315*1470*2190 mm / 7.5 m³ / 890kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 1900 mm / 74.8 inch |
| Cleaning efficiency | 14000 ㎡/h |
| Power | 4800W |
| Bin capacity | 200L |
| Tank capacity | 50L |
| Maximum cleaning particle | 60 mm |
| Battery working time | 4.5-6 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS19C |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 50 pcs per month |
| Delivery Time | 5-8 working days |
| Packaging Details | Carton package 2515*2170*2190 mm / 9.5 m³ / 1100kg |
| Color | Green |
| Cleaning width | 2000 mm / 78.7 inch |
| Cleaning efficiency | 15000 ㎡/h |
| Power | 5200W |
| Bin capacity | 180L |
| Tank capacity | 200L |
| Maximum cleaning particle | 60 mm |
| Battery working time | 4 H |
| Charging time | 8-10 H |
| Brand Name | Marshell |
| Model Number | DQS20 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangzhou of China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!