Products
Manufacturer of a wide range of products which include 600 x 600 mm 36W High Bright SMD3528 LED Panel Lights for Office / Warehouse,Energy saving 30W AC85 - 265V Pure White 2560 - 2880lm LED Panel Lights 600 x,0.6m / 1.2m / 1.5m H...
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-PL-36W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD30W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SPL-T18W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SPL-T18W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-60T8-144L3528-9W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | T5 |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-FT8-SH18W-1200MM |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 30pcs
Price: Negotiable
| Packaging Details | 126*24*23cm/25pcx |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE.RoHS,C-tick. |
| Model Number | SPL-18W2835CT8F4 |
MOQ: 1 pcs
Price: Negotiable
| Packaging Details | 156*24*23cm/25pcs |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | SPL-22W2835CT8F5 |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE.RoHS,C-tick. |
| Model Number | SPL-22W2835CT8F5 |
MOQ: 1 pcs
Price: Negotiable
| Packaging Details | 126*24*23cm/25pcx |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE.RoHS,C-tick. |
| Model Number | SPL-18W2835CT8F4 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!