Products
Manufacturer of a wide range of products which include Waterproof 30W LED Solar Street Lights 50Hz , Cobra Head LED Street Lights in,Aluminum COB Outdoor LED Solar Street Lights 60W , 28V Parking Lot Lamp With 710,600 x 600 mm 36W...
MOQ: 1PCS
Price: 0-90USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 30W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Shank Diameter | 50mm |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL30WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-110USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 60W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL60WAS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-PL-36W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD30W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD48W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT,Western union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | Spring-Lighting |
| Certification | CE RoHS FCC |
| Model Number | SPL-GSD30W |
MOQ: 1
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT,Western union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | Spring-Lighting |
| Certification | CE RoHS FCC |
| Model Number | SPL-PL40W6060 |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD48W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD30W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-PL-36W |
| Certification | CE RoHS |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!