Products
Manufacturer of a wide range of products which include Waterproof 30W LED Solar Street Lights 50Hz , Cobra Head LED Street Lights in,Aluminum COB Outdoor LED Solar Street Lights 60W , 28V Parking Lot Lamp With 710,IP65 6Watt RGB L...
MOQ: 1PCS
Price: 0-90USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 30W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Shank Diameter | 50mm |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL30WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-110USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 60W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL60WAS |
MOQ: 1PCS
Price: Get latest Price
| Packaging Details | Packed in Carton |
| Delivery Time | 1weeks |
| Payment Terms | T/T.T/C,West Union |
| Supply Ability | 2000000Set One Month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE,RoHS,FCC,C-Tick |
| Model Number | SPL-BL6WS-RGB |
MOQ: 1PCS
Price: Get latest Price
| Packaging Details | Packed in Carton |
| Delivery Time | 1weeks |
| Payment Terms | T/T.T/C,West Union |
| Supply Ability | 2000000Set One Month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE,RoHS,FCC,C-Tick |
| Model Number | SPL-BL18WS-RGB |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL290-50WRGB |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL225-30WRGB |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-PA38-12WRGB |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FLDMX512-36WRGB |
MOQ: 1PCS
Price: Open
| Packaging Details | 102*36*30cm/20.5KG/ctn |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | 3 year |
| Model Number | SPL-RGB200WFL |
MOQ: 1PCS
Price: Open
| Packaging Details | 102*36*30cm/20.5KG/ctn |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | 3year |
| Model Number | SPL-RGB240WFL |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!