Products
Manufacturer of a wide range of products which include 600 x 600 mm 36W High Bright SMD3528 LED Panel Lights for Office / Warehouse,Energy saving 30W AC85 - 265V Pure White 2560 - 2880lm LED Panel Lights 600 x,100W 120LM Portable ...
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-PL-36W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD30W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 2PCS
Price: 0-100USD
| Packaging Details | 31*29.43.5cm/2PCS |
| Delivery Time | 3-7days |
| Payment Terms | TT |
| Supply Ability | 1000000/month |
| LED Type | Bridge lux 45mil 50W*2COB |
| Frequency Range | 47Hz~63Hz |
| ITEM | SPL-FL13Y100WS |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL13Y100WS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-50USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | DC10-28V |
| Power Factor | Power Factor |
| Total Power | 57W |
| Working Life-span | >35000H |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | ce rohs |
| Model Number | SPL-FL50WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-40USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | DC10-28V |
| LED Working Voltage | DC30~36V |
| Total Power | 35W |
| Beam Angle | 120° |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL30WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-30USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | DC10-28V |
| Power Factor | >0.97 |
| Power Efficiency | >87% |
| LED Working Voltage | DC30~36V |
| Total Power | 23W |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL20WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-12USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | DC10-28V |
| Power Factor | >0.97 |
| Total Power | 12W |
| Luminous Efficiency | 80~100lm / W |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL10WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-15USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | AC90-265V |
| Power Factor | >0.92 |
| Power Efficiency | >87% |
| Total Power | 57W |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FLPIR50WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-40USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | DC10-28V |
| Power Factor | >0.97 |
| Beam Angle | 120° |
| IP Grade | IP65 |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FLPIR30WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-25USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Input Voltage | DC10-28V |
| Power Factor | >0.97 |
| Power Efficiency | >87% |
| Total Power | 23W |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FLPIR20WAS |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!