Products
Manufacturer of a wide range of products which include 600 x 600 mm 36W High Bright SMD3528 LED Panel Lights for Office / Warehouse,Energy saving 30W AC85 - 265V Pure White 2560 - 2880lm LED Panel Lights 600 x,Epistar / Bridgelux ...
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-PL-36W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD30W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pcs
Price: 10-130USD
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1-3days for samples,5-1days for orderproduction |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcsmonth or more |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | 3years |
| Model Number | SPL-GKD80WS |
MOQ: 1pcs
Price: 10-135USD
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1-3days for samples,5-1days for orderproduction |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcsmonth or more |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | 3years |
| Model Number | SPL-GKD100WS |
MOQ: 1pcs
Price: 10-150USD
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1-3days for samples,5-1days for orderproduction |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcsmonth or more |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | SPRING-LIGHTING |
| Certification | 3years |
| Model Number | SPL-GKD120WS |
MOQ: 1pcs
Price: 10-190usd/pc
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1-3days for samples,5-1days for orderproduction |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcsmonth or more |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | SPRING-LIGHTING |
| Certification | 3years |
| Model Number | SPL-GKD150WS |
MOQ: 1pcs
Price: 10-240USD
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1-3days for samples,5-1days for orderproduction |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcsmonth or more |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | 3years |
| Model Number | SPL-GKD200WS |
MOQ: 1PCS
Price: Negotiable
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE Rohs |
| Model Number | SPL-GKD200WS |
MOQ: 1PCS
Price: Is negotiable
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | 5 years warranty |
| Model Number | SPL-GKD150WS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SPL-GKD200W01A |
| Certification | CE RoHS |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!