Products
Manufacturer of a wide range of products which include Waterproof 30W LED Solar Street Lights 50Hz , Cobra Head LED Street Lights in,Aluminum COB Outdoor LED Solar Street Lights 60W , 28V Parking Lot Lamp With 710,18W LED Flood Li...
MOQ: 1PCS
Price: 0-90USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 30W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Shank Diameter | 50mm |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL30WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-110USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 60W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL60WAS |
MOQ: 1PCS
Price: Get latest Price
| Packaging Details | Packed in Carton |
| Delivery Time | 1weeks |
| Payment Terms | T/T.T/C,West Union |
| Supply Ability | 2000000Set One Month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | szled@spring-lighting.com |
| Certification | CE,RoHS,FCC,C-Tick |
| Model Number | SPL-BL18WS-RGB |
MOQ: 50PCS
Price: Negotiable
| Packaging Details | Net Weight:0.7kg/PC |
| Delivery Time | 7 - 15 working days after your payment (up to your quantity).Sample only 1-3 working days. |
| Payment Terms | T/T in advance. |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Spring-Lighting |
| Certification | CE.RoHS.CAS.C-Tick |
| Model Number | SPL-FL10WSCD |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL56W-001 |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | L-FL84W-001 |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL168W-001 |
MOQ: 10
Price: SUD30-35
| Packaging Details | 18*18*17cm, 18pcs/ctn |
| Delivery Time | 5000PCS/MONTH |
| Payment Terms | TT |
| Supply Ability | 10000000PCS |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | ce rohs |
| Model Number | SPL-RPFL10W |
MOQ: 50PCS
Price: Negotiable
| Packaging Details | Net Weight:0.7kg/PC |
| Delivery Time | 7 - 15 working days after your payment (up to your quantity).Sample only 1-3 working days. |
| Payment Terms | T/T in advance. |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Spring-Lighting |
| Certification | CE.RoHS.CAS.C-Tick |
| Model Number | SPL-FL10WSCD |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!