Products
Manufacturer of a wide range of products which include 600 x 600 mm 36W High Bright SMD3528 LED Panel Lights for Office / Warehouse,Energy saving 30W AC85 - 265V Pure White 2560 - 2880lm LED Panel Lights 600 x,Waterproof 30W LED S...
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | SL-PL-36W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1pc
Price: Can negotiate
| Packaging Details | 1pcs/box |
| Delivery Time | Sample within 3 days,big order between 10-15 days |
| Payment Terms | TT, Western Union |
| Supply Ability | 5000pcs/month |
| Place of Origin | Shenzhen |
| Brand Name | Spring-lighting |
| Model Number | ZY-GSD30W |
| Certification | CE RoHS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-90USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 30W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Shank Diameter | 50mm |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL30WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-110USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 60W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| IP Rating | IP65 |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL60WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-180USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 120W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| IP Rating | IP65 |
| Shank Diameter | 50mm |
| Place of Origin | shenzhen |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL120WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-200USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 140W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| LED chips | 45 mil BRIDGELUX |
| Shank Diameter | 50mm |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL140WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-180USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 120W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| LED chips | 45 mil BRIDGELUX |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL100WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-300USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 240W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| LED chips | 45 mil BRIDGELUX |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL240WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-300USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 180W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| LED chips | 45 mil BRIDGELUX |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-SL200WAS |
MOQ: 1PCS
Price: 0-90USD/PCS
| Packaging Details | 1.Put into a standard CTN 2.Also according your need |
| Delivery Time | 1day for samples,5-15days for order production |
| Payment Terms | L/C,TT .Western Union |
| Supply Ability | 100000pcs/month or more |
| Power | 50W |
| Operating frequency | 50 ~ 60 Hz |
| Power factor | >92 |
| LED chips | 45 mil BRIDGELUX |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | spring-lighting |
| Certification | CE RoHS |
| Model Number | SPL-FL50WAS |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!