Products
Manufacturer of a wide range of products which include IP44 Full Height Turnstiles Anti Pinch Anti Tailgating Full Body Turnstile,Face Recognition Turnstile Barrier Gate System Access Control Full Height,Yellow Car Parking Locks W...
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Full Height Turnstiles |
| Access contol type | Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code |
| Barrier open/close time | 1.5 s |
| Communication Interface | RS485, RS-232, TCP/IP |
| Operation Direction | 2-Way |
| barrier motor | Brushed Motor |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating, Collision Avoidance, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Certification | ISO9001 |
| Model Number | TW-DC Series |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Name | Turnstile Barrier Gate System |
| Sheet Metal Thickness | 1.2 millimeters |
| Material | SUS304 |
| Power Supply | AC110/AC220±10% 50-60Hz |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Yellow |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Keywords | Car parking locks |
| Weight | 5kg |
| Surface treatment | Powder Coating |
| Color | Yellow / Red / Blue |
| Protection Grade | IP68 |
| Battery type | Rechargeable Lithium Battery |
| Running Time | 4s - 6s |
| Material | Steel |
| Dimensions | 600mm x 300mm x 100mm |
| Weight Load | 5 tons |
| Warranty | 1 Year |
| Standard Voltage | DC24V |
| Voltage | 12VDC |
| Lock type | Manual / Automatic |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Remote Control Parking Lock |
| Type | Other |
| Warranty | 1 Year |
| Application | parking lot spce barrier |
| Material | Metal and Plastic |
| Feature | Durable , High Speed ,High efficiency |
| Weight | 7kg |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Product Name | Parking Space Lock |
| Type | Other |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Application | parking lot spce barrier |
| Material | Metal and Plastic |
| Feature | Durable , High Speed ,High efficiency |
| Weight | 7kg |
| Name | Car Parking Locks |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Remote Control Parking Lock |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Parking Space Locking Device |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Warranty | 1 |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!