Products
Manufacturer of a wide range of products which include Yellow Car Parking Locks Waterproof Remote Control Parking Lot Lock,Safety Car Parking Locks Rust Resistant Corrosion Resistant Parking Space,WIFI Face Recognition Terminal , ...
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Yellow |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Operation System | Linux Operating System, Linux |
| Special Features | Alarm I/O, Night Vision, Other |
| Storage | Wall-mounted Vertical Installation |
| Customized support | Customized Logo, OEM, ODM, Online Technical Support, Software Reengineering, Dual-Camera Live Detection, Offline Recognition, ID Card Verification, IC/ID Card Support (Optional), 150K Records Storage |
| Display Type | LCD Touch Screen(7/8 Inch, 6001024/8001280) |
| Power source type | DC Power Supply |
| Software | Open SDK |
| Packaging | Box, Color Box |
| Name | Face Recognition Machine |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Face Recognition Access Control Terminal |
| Operation System | Linux Operating System, Linux |
| Special Features | Alarm I/O, Night Vision, Other |
| Storage | Wall-mounted Vertical Installation |
| Customized support | Customized Logo, OEM, ODM, Online Technical Support, Software Reengineering, Dual-Camera Live Detection, Offline Recognition, ID Card Verification, IC/ID Card Support (Optional), 150K Records Storage |
| Display Type | LCD Touch Screen(7/8 Inch, 6001024/8001280) |
| Power source type | DC Power Supply |
| Software | Open SDK |
| Packaging | Box, Color Box |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Name | Face Recognition Access Control Attendance System |
| Open Speed | 3-10s |
| Direction | single or double direction for optional |
| Power Voltage | AC220V±10%, 50Hz±10% |
| Size Of Product | 1400mm*310mm*1000mm |
| Passing Speed | 30~40 persons/min |
| Communication | RS485 or TCP/IP |
| Cabinet Thickness | 1.2mm |
| Barrier Height | Standard 1500mm |
| Communicationinterface | RS485, TCP/IP |
| Housing Lenght | 1200mm |
| Throughput Rate | 35~40 persons per min |
| Market | All the world |
| Flap Height | 800 to 1500 mm |
| Motor | BLDC motor |
| Product Type | full height sliding gate |
| Product name | Access control roller coin operated turnstile tripod turnstile,Automatic access control flap barrier turnstile gate,counter tripod entrance baffle gate turnstile access control system,control rfid waist high tripod turnstile for the gym and fitness,ESD tur |
| Material | 304 Stainless Steel,mirror effect material,AISI 304 |
| Size | 420*330*980(mm),L1200*W280*H980mm,1400*300*980mm |
| Warranty | 2 years,12 months,1 Year |
| Type | tripod turnstile,full automatic,single core & double core |
| Working environment | indoor / outdoor,-10-70 degree |
| Working temperature | -45℃ ~ 60℃,-20℃~+70℃,-30℃-- 80℃ |
| Application | hotel,airport,school,Subway,Office Building |
| Communication interface | RS485,Relay,RS485/TCP/IP |
| Key word | sliding tripod turnstile,turnstile |
| Weight | 45kg,45.00Kg |
| Dimension | 1200 * 200 * 980 (mm),1400x160x990mm |
| Power supply | DC12V,AC220V |
| Relative humidity | No Condensation,≤95% |
| Max access width | 510mm |
| Operating humidity | -10℃-50℃ |
| Passing speed | 30people/min |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Face Recognition Machine |
| Operation System | Linux Operating System |
| Special Features | People Counting, Night Vision, Reset |
| Storage | Memory Card, Cloud |
| Customized support | Customized Logo |
| Display Type | LED Screen |
| Power source type | DC Power Supply |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Certification | ISO9001 |
| Model Number | TW-DC Series |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!