Products
Manufacturer of a wide range of products which include Yellow Car Parking Locks Waterproof Remote Control Parking Lot Lock,Safety Car Parking Locks Rust Resistant Corrosion Resistant Parking Space,IP44 Full Height Turnstiles Anti ...
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Yellow |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Full Height Turnstiles |
| Access contol type | Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code |
| Barrier open/close time | 1.5 s |
| Communication Interface | RS485, RS-232, TCP/IP |
| Operation Direction | 2-Way |
| barrier motor | Brushed Motor |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating, Collision Avoidance, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Certification | ISO9001 |
| Model Number | TW-DC Series |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Name | Turnstile Barrier Gate System |
| Sheet Metal Thickness | 1.2 millimeters |
| Material | SUS304 |
| Power Supply | AC110/AC220±10% 50-60Hz |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Name | Gym Access Control System |
| Material | Stainless Steel |
| Cabinet Thickness | 1.8mm |
| Power | 100W |
| Motor | 24V DC Hydraulic Brushless Motor Mechanism |
| Service | Whole-life aftersale Service |
| LED-Light | With Traffic Indicator Light |
| Integated Biometric | Face Recognition , Fingerprint , RFID , IC , Infrared Sensor |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Access contol type | ESD System, Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code, RFID Card |
| Barrier open/close time | 0.2 s, 0.4 s, 1s, 0.6 s, 0.5s, 0.8 s, 1.2 s, 2 s, 1.5 s |
| Name | Outdoor Turnstile Gate |
| Communication Interface | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction | 1-Way |
| barrier motor | Brushed Motor |
| Protection Level | IP44 |
| Turnstile function | Anti-Tailgating |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Full Height Sliding Turnstile |
| Access contol type | Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code, RFID Card |
| Barrier open/close time | None |
| Operation Direction | 1 Way |
| barrier motor | Brushed Motor |
| Material | Iron |
| Communication Interface | RS485, RS-232, TCP/IP, None |
| Protection Level | IP44 |
| Turnstile function | Anti-Tailgating, Anti-Pinch, Collision Avoidance, Counting Function, advertising |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Access contol type | QR Code, RFID Card, Face Recognition, Fingerprint, Remote Control |
| Barrier open/close time | 1.5 s, 3s, 6s |
| Communication Interface | RS485, RS-232 |
| Operation Direction | 1-Way |
| barrier motor | Brushless Motor |
| Material | Stainless Steel |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Collision Avoidance, Anti-Tailgating, Anti-Pinch, Counting Function |
| Name | Full Height Turnstiles |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Full Height Turnstiles |
| Access contol type | QR Code, RFID Card, Face Recognition, Fingerprint, Remote Control |
| Barrier open/close time | 1.5 s, 3s, 6s |
| Communication Interface | RS485, RS-232 |
| Operation Direction | 1-Way |
| barrier motor | Brushless Motor |
| Material | Stainless Steel |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Collision Avoidance, Anti-Tailgating, Anti-Pinch, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!