Products
Manufacturer of a wide range of products which include Yellow Car Parking Locks Waterproof Remote Control Parking Lot Lock,Safety Car Parking Locks Rust Resistant Corrosion Resistant Parking Space,All In One LPR Parking System , A...
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Yellow |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Car Parking Locks |
| Type | Parking Lift |
| Warranty | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | LPR Parking System |
| Access contol type | ESD System, Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code, RFID Card |
| Barrier open/close time | 1.2 s, 0.8 s, 0.5s, 0.6 s, 1s, 0.4 s, 0.2 s |
| Communication Interface | RS-232, RS485, TCP/IP |
| barrier motor | Brushless Motor |
| Operation Direction | 2-Way |
| Material | Metal |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating, Collision Avoidance, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Vehicle License Plate Recognition System |
| Access contol type | ESD System, Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code, RFID Card |
| Barrier open/close time | 1.2 s, 0.8 s, 0.5s, 0.6 s, 1s, 0.4 s, 0.2 s |
| Communication Interface | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction | 2-Way |
| barrier motor | Brushless Motor |
| Material | Metal |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating, Collision Avoidance, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | LPR Parking System |
| Access contol type | ESD System, Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code, RFID Card |
| Barrier open/close time | 1.2 s, 0.8 s, 0.5s, 0.6 s, 1s, 0.4 s, 0.2 s |
| Communication Interface | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Operation Direction | 2-Way |
| barrier motor | Brushless Motor |
| Material | Metal |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating, Collision Avoidance, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | LPR Parking System |
| Load Capacity | 50 lb |
| Type | Parking System |
| Warranty | 1 YEAR |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Gray |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Model Number | TW-DC Series |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Access contol type | license plate recognition |
| Barrier open/close time | 0.6 s |
| Communication Interface | RS485, RS-232, TCP/IP |
| Operation Direction | 2 Way |
| barrier motor | Brushed Motor |
| Material | Cold rolled Steel |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Anti-Tailgating, Anti-Pinch, Counting Function, Collision Avoidance |
| Name | LPR Parking System |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | Vehicle License Plate Recognition System |
| Data Communication | RS-485 transparent transmission |
| Display Screen Size | 160 mm * 320 mm |
| Installation Angle | Fine angle adjustment |
| Input Voltage | AC 200–240 V, 50 Hz |
| Protection Rating | IP65 |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Brand Name | TAIWEI |
| Certification | ISO9001 |
| Model Number | TW-DC Series |
MOQ: 1
Price: Negotiable
| Name | LPR Parking System |
| Access contol type | ESD System, Face Recognition, Fingerprint, IC Card, QR Code, RFID Card |
| Barrier open/close time | 1.2 s, 0.8 s, 0.5s, 0.6 s, 1s, 0.4 s, 0.2 s |
| Communication Interface | RS-232, RS485, TCP/IP |
| barrier motor | Brushless Motor |
| Material | Metal |
| Operation Direction | 2-Way |
| Protection Level | IP55 |
| Turnstile function | Anti-Pinch, Anti-Tailgating, Collision Avoidance, Counting Function |
| Packaging Details | Carton + Wooden Box |
| Delivery Time | 7-10 working days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50000Sets / Month |
| Model Number | TW-DC Series |
| Brand Name | TAIWEI |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Certification | ISO9001 |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!