Products
Manufacturer of a wide range of products which include 1200 Wh Electric Energy 300-1200KVA Power Level Vertiv Liebert EXL UPS for IDC,Industrial Vertiv Liebert ITA2 5KVA 20KVA Online Double Conversion UPS for,APC Easy UPS On Line ...
MOQ:
Price: $41,705.00 - $124,102.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Three Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Electric Energy | 1200 Wh |
| Product name | Vertiv Liebert EXL UPS |
| Power level | 300-1200KVA |
| Technology | 380/400/415VAC |
| Product type | Tower UPS |
| Input Voltage | 380/400/415VAC |
| Voltage range | 200-478VAC |
| Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 380/400/415VAC |
| Output power factor | 1 |
| Output Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv Liebert EXL UPS 300KVA-1200KVA |
MOQ:
Price: $1,077.00 - $4,161.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Product name | Vertiv ITA2 UPS |
| Power level | 5-20KVA |
| Technology | 220/230/240VAC |
| Product type | Tower UPS/Rack-mounted UPS |
| Input Voltage | 220VAC |
| Voltage range | 100~288VAC |
| Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Output Voltage | 220/230/240VAC |
| Output power factor | 0.99 |
| Output Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv ITA2 UPS |
MOQ: 1
Price:
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Warranty | 2 Year |
| Input Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Output Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Technology | Online UPS |
| Operating Temperature | 0 To 40°C |
| Brand Name | APC |
| Model Number | Easy UPS On-Line |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE |
MOQ: 1
Price:
| Delivery Time | 10days |
| Warranty | 2 Year |
| Input Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Output Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Operating Temperature | 0 To 40°C |
| Dimensions | 6.5 x 2.8 x 2.8 inches |
| Speaker Drivers | Dual 40mm drivers |
| Weight | 0.8 pounds |
| Connectivity | Bluetooth |
| Frequency Response | 20Hz - 20kHz |
| Power Source | Battery |
| Wireless Range | Up to 30 feet |
| Battery Life | Up to 10 hours |
| Product Type | Portable Speaker |
| Signal-To-Noise Ratio | ≥80dB |
| Compatibility | Universal |
| Color Options | Black, Blue, Red |
| Brand Name | APC |
| Model Number | Easy UPS On-Line |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!