Products
Manufacturer of a wide range of products which include 1200 Wh Electric Energy 300-1200KVA Power Level Vertiv Liebert EXL UPS for IDC,Industrial Vertiv Liebert ITA2 5KVA 20KVA Online Double Conversion UPS for,Customized Intelligen...
MOQ:
Price: $41,705.00 - $124,102.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Three Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Electric Energy | 1200 Wh |
| Product name | Vertiv Liebert EXL UPS |
| Power level | 300-1200KVA |
| Technology | 380/400/415VAC |
| Product type | Tower UPS |
| Input Voltage | 380/400/415VAC |
| Voltage range | 200-478VAC |
| Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 380/400/415VAC |
| Output power factor | 1 |
| Output Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv Liebert EXL UPS 300KVA-1200KVA |
MOQ:
Price: $1,077.00 - $4,161.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Product name | Vertiv ITA2 UPS |
| Power level | 5-20KVA |
| Technology | 220/230/240VAC |
| Product type | Tower UPS/Rack-mounted UPS |
| Input Voltage | 220VAC |
| Voltage range | 100~288VAC |
| Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Output Voltage | 220/230/240VAC |
| Output power factor | 0.99 |
| Output Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv ITA2 UPS |
MOQ: 1
Price: $4,999
| Rated Current | 7300A |
| Rated Voltage | 400 V, 690 V |
| IP Level | IP54 |
| Short-Time Withstand Current | Up to 150 kA (1s) |
| Internal Partitioning | Up to Form 4b |
| Frequency range | 50/60Hz |
| Number of Sockets | 0 |
| Busbar Current | 7300A |
| Voltage Range | 400 V, 690 V |
| Protection Level | IP54 |
| Withstand Current | 150 kA |
| Partitioning Form | Form 4b |
| Frequency | 50/60Hz |
| Current Rating | 7300A |
| Voltage Rating | 400 V, 690 V |
| Model Number | Okken |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: $3,999
| Rated Current | 6300A |
| Rated Voltage | 400 V, 690 V |
| IP Level | IP54 |
| Short-Time Withstand Current | Up to 100 kA |
| Internal Partitioning | Up to Form 4b |
| Frequency Range | 50/60Hz |
| Type | LV Switchgear Cabinet |
| Number of Sockets | 0 |
| Busbar Current | 6300A |
| Voltage Range | 400 V, 690 V |
| Protection Level | IP54 |
| Withstand Current | Up to 100 kA |
| Partitioning Level | Form 4b |
| Frequency | 50/60Hz |
| Model Number | BlokSeT 5000 |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!