Products
Manufacturer of a wide range of products which include 1200 Wh Electric Energy 300-1200KVA Power Level Vertiv Liebert EXL UPS for IDC,Industrial Vertiv Liebert ITA2 5KVA 20KVA Online Double Conversion UPS for,19 Inch Size Precisio...
MOQ:
Price: $41,705.00 - $124,102.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Three Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Electric Energy | 1200 Wh |
| Product name | Vertiv Liebert EXL UPS |
| Power level | 300-1200KVA |
| Technology | 380/400/415VAC |
| Product type | Tower UPS |
| Input Voltage | 380/400/415VAC |
| Voltage range | 200-478VAC |
| Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 380/400/415VAC |
| Output power factor | 1 |
| Output Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv Liebert EXL UPS 300KVA-1200KVA |
MOQ:
Price: $1,077.00 - $4,161.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Product name | Vertiv ITA2 UPS |
| Power level | 5-20KVA |
| Technology | 220/230/240VAC |
| Product type | Tower UPS/Rack-mounted UPS |
| Input Voltage | 220VAC |
| Voltage range | 100~288VAC |
| Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Output Voltage | 220/230/240VAC |
| Output power factor | 0.99 |
| Output Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv ITA2 UPS |
MOQ: 1
Price: CN¥13,038.72
| Rated Current | 20A, 30 A, 100 A, 300 A |
| Number of Sockets | 8 |
| Rated Voltage | 120 V, 240 V, 480 V |
| IP Level | IP30 |
| Size | 19 Inch |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Front Door | Tempered Glass Door |
| Material | SPCC Cold Rolled Steel |
| Capacity | 1800kg |
| Frequency | 50 Hz/60Hz |
| Height | 42u 45u 48u |
| Width | 600mm 800mm Optional |
| Model NO. | DJT-XL-21 |
| Transport Package | Wood Box |
| Model Number | DJT-XL-21 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 1
Price: $11,371
| Rated Current | 3150 A |
| Number of Sockets | 24 |
| Rated Voltage | 690 V |
| Environment Temperature | -5 - 40C |
| Environmental Humidity | ≤ 50% |
| Nominal Voltage | 400VAC |
| Nominal Insulation Voltage | 1000VAC |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Max Current | 7000 A |
| Voltage Range | 400V |
| Current Range | 3150A |
| Temperature Range | -5 - 40C |
| Humidity Limit | ≤ 50% |
| Insulation Voltage | 1000VAC |
| Frequency Range | 50/60Hz |
| Model Number | BlokSeT5000 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: CN¥483,420.10
| Rated Current | 1443A |
| Number of Sockets | 24 |
| Rated Voltage | 380 V, 400 V, 415 V |
| IP Level | IP20 |
| Capacity | 600kW (12x 50KW) per frame |
| Input Frequency Range | 40-70Hz |
| Nominal Frequency Range | 50/60Hz |
| Battery Voltage | 365-630VDC |
| Input Power Factor | Unity |
| Output Power Factor | Unity |
| Type | Power Distribution |
| Application | Data center, Transportation, Banking, Manufacturing |
| Model Number | Liebert APT |
| Brand Name | VERTIV |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: CN¥4,827.37
| Rated Current | 20A, 30 A, 100 A, 300 A |
| Number of Sockets | 8 |
| Rated Voltage | 120 V, 240 V, 480 V |
| IP Level | IP30 |
| Size | 19 Inch |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Front Door | Tempered Glass Door |
| Material | SPCC Cold Rolled Steel |
| Capacity | 1800kg |
| Frequency | 50 Hz/60Hz |
| Height | 42u 45u 48u |
| Width | 600mm 800mm Optional |
| Transport Package | Wood Box |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 1
Price: CN¥4,751.40
| Rated Current | 20A, 30 A, 100 A, 300 A |
| Number of Sockets | 8 |
| Rated Voltage | 120 V, 240 V, 480 V |
| IP Level | IP30 |
| Size | 19 Inch |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Front Door | Tempered Glass Door |
| Material | SPCC Cold Rolled Steel |
| Capacity | 1800kg |
| Frequency | 50 Hz/60Hz |
| Height | 42u 45u 48u |
| Width | 600mm 800mm Optional |
| Transport Package | Wood Box |
| Application | electric power transmission |
| Model Number | DJT-XL-21 |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1
Price: CN¥1,988.96
| Rated Current | 20A, 30 A, 100 A, 300 A |
| Rated Voltage | 120 V, 240 V, 480 V |
| IP Level | IP30 |
| Size | 19 Inch |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Front Door | Tempered Glass Door |
| Material | SPCC Cold Rolled Steel |
| Capacity | 1800kg |
| Frequency | 50 Hz/60Hz |
| Height | 42u 45u 48u |
| Width | 600mm 800mm Optional |
| Transport Package | Wood Box |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 1
Price: CN¥11,049.76
| Rated Current | 20A, 30 A, 100 A, 300 A |
| Rated Voltage | 120 V, 240 V, 480 V |
| IP Level | IP30 |
| Size | 19 Inch |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Front Door | Tempered Glass Door |
| Material | SPCC Cold Rolled Steel |
| Capacity | 1800kg |
| Frequency | 50 Hz/60Hz |
| Height | 42u 45u 48u |
| Width | 600mm 800mm Optional |
| Place of Origin | Guangdong, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!