Products
Manufacturer of a wide range of products which include 1200 Wh Electric Energy 300-1200KVA Power Level Vertiv Liebert EXL UPS for IDC,Industrial Vertiv Liebert ITA2 5KVA 20KVA Online Double Conversion UPS for,16A White Eaton ATS E...
MOQ:
Price: $41,705.00 - $124,102.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Three Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Electric Energy | 1200 Wh |
| Product name | Vertiv Liebert EXL UPS |
| Power level | 300-1200KVA |
| Technology | 380/400/415VAC |
| Product type | Tower UPS |
| Input Voltage | 380/400/415VAC |
| Voltage range | 200-478VAC |
| Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 380/400/415VAC |
| Output power factor | 1 |
| Output Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv Liebert EXL UPS 300KVA-1200KVA |
MOQ:
Price: $1,077.00 - $4,161.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Product name | Vertiv ITA2 UPS |
| Power level | 5-20KVA |
| Technology | 220/230/240VAC |
| Product type | Tower UPS/Rack-mounted UPS |
| Input Voltage | 220VAC |
| Voltage range | 100~288VAC |
| Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Output Voltage | 220/230/240VAC |
| Output power factor | 0.99 |
| Output Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv ITA2 UPS |
MOQ: 5 pieces
Price: $400.00/pieces >=5 pieces
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | EATON |
| Model Number | EATS16N, STS-10/32A |
MOQ: 5 pieces
Price: $400.00/pieces >=5 pieces
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | EATON |
| Model Number | EATS16N, STS-10/32A |
MOQ: 5 pieces
Price: $400.00/pieces >=5 pieces
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | EATON |
| Model Number | EATS16N, STS-10/32A |
MOQ: 5 pieces
Price: $400.00/pieces >=5 pieces
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | EATON |
| Model Number | EATS16N, STS-10/32A |
MOQ: 5 pieces
Price: $580.00/pieces >=5 pieces
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | EATON |
| Model Number | EATS16N, STS-10/32A |
MOQ: 5 pieces
Price: $400.00/pieces >=5 pieces
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | EATON |
| Model Number | EATS16N, STS-10/32A |
MOQ: 5 units
Price: $350.00/units >=5 units
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | UF-LTS32-1P, STS-10/32A |
MOQ: 5 units
Price: $260.00/units >=5 units
| Number of Pole | 3 |
| Rated Current | 16A |
| Frame current | 1 |
| Max. Current | 32A |
| IP level | IP11 |
| Color | White |
| Product name | STS AC220V sts single-phase STS static transfer switch |
| Type | High Voltage |
| Material | Copper |
| Rated current | 10A 16A 32A |
| Rated voltage | AC 220V |
| Application | Industrial |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | UF-LTS32-1P, STS-10/32A |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!