Products
Manufacturer of a wide range of products which include 1200 Wh Electric Energy 300-1200KVA Power Level Vertiv Liebert EXL UPS for IDC,Industrial Vertiv Liebert ITA2 5KVA 20KVA Online Double Conversion UPS for,Electric Energy 230 W...
MOQ:
Price: $41,705.00 - $124,102.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Three Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Electric Energy | 1200 Wh |
| Product name | Vertiv Liebert EXL UPS |
| Power level | 300-1200KVA |
| Technology | 380/400/415VAC |
| Product type | Tower UPS |
| Input Voltage | 380/400/415VAC |
| Voltage range | 200-478VAC |
| Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 380/400/415VAC |
| Output power factor | 1 |
| Output Rated frequency | 50Hz/60Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv Liebert EXL UPS 300KVA-1200KVA |
MOQ:
Price: $1,077.00 - $4,161.00/units
| Warranty | 2 years |
| Phase | Single Phase |
| Protection | Short Circuit |
| Type | On-line |
| Application | Networking |
| Product name | Vertiv ITA2 UPS |
| Power level | 5-20KVA |
| Technology | 220/230/240VAC |
| Product type | Tower UPS/Rack-mounted UPS |
| Input Voltage | 220VAC |
| Voltage range | 100~288VAC |
| Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Output Voltage | 220/230/240VAC |
| Output power factor | 0.99 |
| Output Rated frequency | 40Hz~70Hz |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Vertiv |
| Model Number | Vertiv ITA2 UPS |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥2,484.51/pieces >=10 pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 12V 230A |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 69.5 |
| Electric Energy | 230 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | NP230-12H |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥341.67-2,484.51/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 12V 24AH-230AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 69.5 |
| Electric Energy | 100 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | NP SERIES |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥459.64-2,298.20/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 2V 200AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 13.5 |
| Electric Energy | 220 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | UXL220-2FR |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥459.64-2,298.20/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 2V 300AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 18.8 |
| Electric Energy | 300 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | UXL330-2FR |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥459.64-2,298.20/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 2V 400AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 25.5 |
| Electric Energy | 400 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | UXL440-2FR |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥459.64-2,298.20/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 2V 500AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 30 |
| Electric Energy | 500 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | UXL550 2FR |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥459.64-2,298.20/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 2V 600AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 37 |
| Electric Energy | 600 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | UX1660-2FR |
| Place of Origin | Guangdong, China |
MOQ: 10 pieces
Price: CN¥459.64-2,298.20/pieces
| Chargeable | Yes |
| Application | Uninterruptible Power Supplies, UPS |
| Battery Size | 2V 800AH |
| Battery Type | VRLA |
| Weight | 50.4 |
| Electric Energy | 800 Wh |
| Brand Name | YUASA |
| Model Number | UXL880-2FR |
| Place of Origin | Guangdong, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!