Products
Manufacturer of a wide range of products which include Double Layer Bubble Wrap Bag Heavy Duty Cushioning Bubble Wrap Bag,Single Layer Bubble Wrap Bag Eco 80gsm – 120gsm Bubble Pouches,10 - 52cm Honeycomb Paper Sheet Cut To Size...
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 3 layers (kraft paper / Bubble paper/kraft paper ) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 2 layers (kraft paper / Bubble paper) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 100 Rolls
Price: RMB 27-76
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Payment Terms | T/T,D/P,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 10000 Roll per week |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb paper Roll |
| Paper Weight | Regular style 80 GSM; Customized 80-120 GSM |
| color | brown; white;as your requirements |
| Size | Width 10-52cm, length 10-30m |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 100 Rolls
Price: RMB 32-43
| Payment Terms | T/T,D/P,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 10000 Roll per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb paper Roll |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | brown;white |
| Size | 38cm*50m |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWZJ3850-N; FWZJ3850-W |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 9.9
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80–120 gsm |
| color | Natural brown / White / Custom Pantone colors (available) |
| Material | 100% virgin/recycled kraft paper |
| Size | Width 10-52cm,length 10-300m |
| Custom Sizes Available | Yes |
| Custom Color Available | Yes |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 5000pic
Price: RMB 0.2
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | Customized |
| Size | Customized |
| MOQ | 5000Pic |
| Custom Sizes Available | Yes |
| Custom Color Available | Yes |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 Rolls
Price: RMB 27-76
| Payment Terms | T/T,D/P,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 10000 Roll per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb paper Roll |
| Paper Weight | 80-120 GSM |
| color | black ;as your requirement |
| Size | Width 10-52cm, length 10-30m;as your requirement |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 Rolls
Price: RMB 27-76
| Payment Terms | T/T,D/P,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 10000 Roll per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb paper Roll |
| Paper Weight | 80-120 GSM |
| color | pink;as your requirement |
| Size | Width 10-52cm, length 10-30m;as your requirement |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 Rolls
Price: RMB 27-76
| Payment Terms | T/T,D/P,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 10000 Roll per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb paper Roll |
| Paper Weight | 80-120 GSM |
| color | Green ;as your requirement |
| Size | Width 10-52cm, length 10-30m;as your requirement |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 100 Rolls
Price: RMB 39-54
| Payment Terms | T/T,D/P,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 10000 Roll per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb paper Roll |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | brown;white |
| Size | 50cm*50m |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWZJ5050-N; FWZJ5050-W |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!