Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Natural Brown Kraft Paper Bags 90gsm...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | Double layer (two sheets laminated) |
| Paper Weight | 90–120 gsm |
| color | Natural brown |
| Closure | Outer flap with self-adhesive seal (external peel-and-seal strip) |
| Size | Min 10×12+5cm, Max 50×60+5cm |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | Single layer |
| Paper Weight | 70–100 gsm |
| color | Brown |
| Closure | Easy-tear strip (perforated tear-open) + peel-and-seal flap |
| Min Size | 10×12+5cm |
| Max Size | 50×60+5cm |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | Single layer or double layer (customer choice) |
| Paper Weight | 70–120 gsm |
| color | Any Pantone or natural/white |
| Closure | Choose from plain open, inner seal, outer seal, easy-tear strip, or heat seal |
| Min Size | 8×8+5cm |
| Max Size | 50×120+5cm (single) or 50×60+5cm (double) |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | Single layer |
| Paper Weight | 70–90 gsm |
| color | Natural kraft (unbleached) |
| Closure | Open top (plain cut) – no adhesive |
| Min Size | 8×8+5cm |
| Max Size | 30×40+5cm |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!