Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Double Layer Honeycomb Paper Bag 240...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 0.54-0.77
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Paper Weight | 80+80+80+80 GSM;Customized |
| Structure | 4 layers (kraft paper / honeycomb paper / honeycomb paper/kraft paper) |
| color | brown;Customized |
| size | Customized |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Paper Bag/Crush Resistant Honeycomb Paper Mailer/Padding honeycomb mailer |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| color | Brown |
| Size | AM2 |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD-AM2 |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 0.58
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| color | brown |
| size | 25*(18+5)CM; |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD25185-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Paper Bag/Crush Resistant Honeycomb Paper Mailer/Padding honeycomb mailer |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| color | Brown |
| Size | 18.5*(28+4)cm |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | honeycomb paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD18284-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Paper Bag/Crush Resistant Honeycomb Paper Mailer/Padding honeycomb mailer |
| Size | AM9 |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| color | Brown |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD-AM9 |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Size | AM8 |
| Product Name | Honeycomb Paper Bag/Crush Resistant Honeycomb Paper Mailer/Padding honeycomb mailer |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| color | Brown |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD-AM8 |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Paper Bag/Crush Resistant Honeycomb Paper Mailer/Padding honeycomb mailer |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| color | Brown |
| Size | 26*(41+5)cm |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | honeycomb paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD26415-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Paper Bag/Crush Resistant Honeycomb Paper Mailer/Padding honeycomb mailer |
| Structure | 3 layers (kraft paper / honeycomb paper / kraft paper) |
| Size | 26.5*(38+4) cm |
| Paper Weight | 80+80+80 GSM |
| color | Brown |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | honeycomb paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWXFD26384-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!