Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Double Layer Bubble Wrap Bag Heavy D...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 3 layers (kraft paper / Bubble paper/kraft paper ) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 2 layers (kraft paper / Bubble paper) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 3 layers (kraft paper / Bubble paper/kraft paper ) |
| color | Customized |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Logo Customization | Supported |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 3 layers (kraft paper / Bubble paper/kraft paper ) |
| Outer Paper Weight | 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | 70–90 gsm |
| color | white |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 2 layers (kraft paper / Bubble paper) |
| Paper Weight | 70–120 gsm |
| color | Customized |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 2 layers (kraft paper / Bubble paper) |
| Outer Paper Weight | 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | 70–100 gsm |
| color | white |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!