Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Royal Blue Washable Kraft Paper Bag ...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| color | Royal Blue(Parrot) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| color | Light Olive Green( Gorilla ) |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| color | Light Bean Paste Pink(Pangolin) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| color | Warm Yellow(African Elephant) |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| color | Light Khaki(Lion) |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| color | Turquoise Green(Green Sea Turtle ) |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| color | Light Sky Blue(Hammerhead Shark) |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Fold-over top (zipper / snap / drawstring optional) |
| Product Name | Washable Kraft Paper Bag – Eco Travel Series |
| Material | washable kraft paper (tear-resistant, reusable, washable) |
| Paper Weight | 180–200 gsm washable kraft paper, soy‑based ink |
| Size | Approx. 22 x 14 x 3 cm (custom sizes accepted) |
| color | Dark Olive Green(Black Rhinoceros) |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!