Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Compact Paper Cushion Pads 14cm X 3...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.44
| Payment Terms | L/C |
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Structure | Single layers |
| color | Brown |
| Size | 14*30CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | NPZD1430S-N |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.54
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Structure | Single layers |
| color | Brown |
| Size | 14*50CM |
| Material | Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD1540S-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.49
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Structure | Single layers |
| color | Brown |
| Size | 14*40CM |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD1440S-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 1.08
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | Double layers |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Size | 14*60CM |
| color | Brown |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD1460D-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.75
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | Double layers |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Size | 14*30CM |
| color | Brown |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD1430D-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.88
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Material | Kraft Paper |
| color | Brown |
| Size | 14*40CM |
| Structure | Double layers |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD1440D-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 1.2
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | kraft paper pads |
| Size | 14*120CM |
| Structure | Double layers |
| color | Brown |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD14120D-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 1.2
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | kraft paper pads |
| Size | 14*110CM |
| Structure | Double layers |
| color | Brown |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZD141190D-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!