Products
Manufacturer of a wide range of products which include Double Layer Bubble Wrap Bag Heavy Duty Cushioning Bubble Wrap Bag,Single Layer Bubble Wrap Bag Eco 80gsm – 120gsm Bubble Pouches,Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm...
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 3 layers (kraft paper / Bubble paper/kraft paper ) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 2 layers (kraft paper / Bubble paper) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.4-0.9
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 10cm;20cm;22cm;30cm;35cm;45cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.54
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 22cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.83
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 35cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Size | 60CM |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| aperture | Regular 1cm/ Customized 1-2cm |
| Number of layers | Regular 90-ply/ Customized 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWZT9060-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | Customized |
| aperture | Regular 1cm/ Customized 1-2cm |
| Number of layers | Regular 90-ply/ Customized 90-200-ply |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| Size | 50CM |
| color | brown |
| aperture | Regular 1cm/ Customized 1-2cm |
| Number of layers | Regular 90-ply/ Customized 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | FWZT9080-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!