Products
Manufacturer of a wide range of products which include Double Layer Bubble Wrap Bag Heavy Duty Cushioning Bubble Wrap Bag,Single Layer Bubble Wrap Bag Eco 80gsm – 120gsm Bubble Pouches,Personalized Bubble Paper Sheet Custom Logo...
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 3 layers (kraft paper / Bubble paper/kraft paper ) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| Inne Paper Weight | kraft paper, 70–90 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Structure | 2 layers (kraft paper / Bubble paper) |
| Outer Paper Weight | kraft paper, 80–120 gsm |
| Middle Paper Weight | Bubble paper, 70–100 gsm |
| color | Brown |
| Maximum Size | 50*60 + 5cm |
| Minimum Size | 10*12 + 5cm |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.3-0.5
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | Customized |
| Size | Width 10-103cm ; length 10cm-3m |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.7
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | White |
| Size | 50CM * 50CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP5050-W |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.6
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | White |
| Size | 40CM * 50CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP4050-W |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | White |
| Size | 40CM * 40CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP4040-W |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | White |
| Size | 30CM * 50CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP3050-W |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.3
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | Brown |
| Size | 30CM * 50CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP3050-N |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | Brown |
| Size | 50CM * 50CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP4050-N |
MOQ: 5000 pic
Price: RMB 0.3
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80 GSM |
| color | Brown |
| Size | 40CM * 40CM |
| Bubble diameter | 0.6CM |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
| Model Number | YPZP4040-N |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!