Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Single Honeycomb Box Wine Bottle Cru...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 9.9
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Box |
| Application | Red wine packaging |
| color | Brown |
| Size | Custom-made |
| Material | Corrugated paper |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 9.9
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Application | 3c electronic accessories packaging |
| Product Name | Honeycomb Box |
| color | Brown |
| Material | Corrugated paper |
| Logo Customization | Supported |
| Size | Custom-made |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 9.9
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Box |
| Application | Skincare product packaging |
| color | Brown/White |
| Material | Corrugated paper |
| Logo Customization | Supported |
| Size | Custom-made |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 9.9
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Box |
| Application | Red wine packaging |
| color | Brown |
| Material | Corrugated paper |
| Logo Customization | Supported |
| Size | Custom-made |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 9.9
| Supply Ability | 10000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton / Stretch Film + Pallet |
| Product Name | Honeycomb Box |
| Application | Cosmetics packaging |
| Size | Custom-made |
| Material | Corrugated paper |
| Logo Customization | Supported |
| color | Brown |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!