Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Lightweight Kraft Paper Rolls 200m ...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 150
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80-85 GSM |
| Structure | Single layers |
| Size | 75CM*200M |
| color | Brown |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZJ75200S-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 300
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80-85 GSM |
| Structure | Double layers |
| Size | 75CM*175M |
| color | Brown |
| Logo Customization | Supported |
| Custom Sizes Available | Yes |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZJ75175S-D |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 150
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80-85 GSM |
| Structure | Double layers |
| Size | 75CM*100M |
| color | Brown |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZJ75100S-D |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 1000 pic
Price: RMB 300
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 80-85 GSM |
| Structure | Single layers |
| Size | 75CM*350M |
| color | Brown |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Model Number | NPZJ75350S-N |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!