Products
Manufacturer of a wide range of products which include Brown Honeycomb Paper Sleeve 50GSM 30CM 1cm Honeycomb Cell Clear,Custom Honeycomb Heavy Duty Paper Sleeves Protective Wrap Paper Packaging,Bamboo Fiber Paper Bag 90x300cm – ...
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.76
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | brown |
| Size | 30cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1cm |
| umber of layers | 90-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 1000pic
Price: RMB 0.5
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 50 GSM |
| color | Customized |
| Size | 10cm-90cm |
| Material | 100% Recycled Kraft Paper |
| aperture | 1-2cm |
| umber of layers | 90-200-ply |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 2
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 60 GSM |
| color | White |
| Seal | No |
| Size | 90*300 CM |
| Material | Percentage degradable bamboo fiber |
| Custom Sizes Available | Yes |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 0.5
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Paper Weight | 60 GSM |
| Size | 90*300 CM |
| Seal | No |
| color | White |
| Logo Customization | Supported |
| Material | Percentage degradable bamboo fiber |
| Custom Sizes Available | Yes |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 2
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Size | 95*90+5 CM |
| Paper Weight | 60 GSM |
| color | White |
| Seal | Yes |
| Material | Percentage degradable bamboo fiber |
| Logo Customization | Supported |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
MOQ: 10000 pic
Price: RMB 2
| Supply Ability | 100000 pcs per week |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | Carton |
| Size | 10*10+5 CM |
| color | White |
| Paper Weight | 60 GSM |
| Seal | Yes |
| Material | Percentage degradable bamboo fiber |
| Logo Customization | Supported |
| Custom Sizes Available | Yes |
| Brand Name | HuanCheer |
| Place of Origin | Zhenjiang, Jiangsu Province, China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!