Products
Manufacturer of a wide range of products which include Tuya eSim Camera 4MP Wireless Battery Powered Camera With Night Vision Lightning,3MP Solar 4G Security Camera Vsim / eSim Tuya Smart Camera Outdoor,4G AOV Solar Camera Night V...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | eSim Camera |
| Resolution | 4MP |
| Lens | 4mm |
| IR Range | 10 Meters |
| Battery | 4000mAh |
| Solar Panel | 3W Solar Panel Optional |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB400SF |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Vsim/eSim Solar Battery Camera |
| Resolution | 2560*1440 |
| Solar Panel | 5W |
| Battery | 9000mAh |
| Lens | 4mm |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Color | White/Black |
| Waterproof | IP65 |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP300SK |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | AOV Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Network | 4G |
| Color | White |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300AT |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Wireless Solar Security Camera |
| Resolution | 2MP+2MP |
| Solar Panel | 9W |
| Battery | 15600mAh |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Night Vision | Three mode |
| Storage | TF card & cloud storage |
| App | ICSee |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SB200SD |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Payment Terms | |
| Delivery Time | |
| Name | AOV Solar Camera |
| Solar Panel Power | 8W |
| Battery Capacity | 10400mAh |
| Resolution | 2304*1296/3MP |
| Network | WiFi/4G |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Color | Black/White Optional |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300BX |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
| Place of Origin |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | AOV Solar 4G Camera |
| Wifi | 2.4GHz |
| Solar Panel Power | 8W |
| Battery Capacity | 10400mAh |
| Resolution | 3MP |
| Rotation | Pan: 320°, Tilt: 90° |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| App | Camhi |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300BW |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Wireless Outdoor Solar Camera |
| Resolution | 8MP |
| Induction distance | 0-30 meters |
| WiFi | 2.4Ghz + 5Ghz WiFi |
| Conection Way | WiFi & Bluetooth Connection |
| Color | All black |
| Solar panel | 8W |
| App | Camhi |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP800BZ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!