Products
Manufacturer of a wide range of products which include 4MP WiFi Solar Camera Wireless PTZ Solar Battery Camera Outdoor,AOV 24/7 Recording Solar Camera 3MP Solar Powered Outdoor Security Camera,Waterproof Outdoor WiFi Camera OEM Co...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | WiFi Solar Camera |
| Resolution | 4MP |
| Solar Panel | 3W |
| Battery | 6000mAh |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Night Vision Range | Up to 15 Meters |
| Connection Way | WiFi & Scan QR Code |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400SJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24/7 Recording Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Human Tracking | Support |
| Human Detection | Support |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300EP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor WiFi Camera |
| Resolution | 3K/6MP |
| WiFi | 2.4Ghz + 5Ghz WiFi |
| Bluetooth | Support |
| Light | Infrared & White Leds |
| Housing Material | Metal |
| Audio | Two Way Audio |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB600AB |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Smart Home WiFi Camera |
| Lens | 3.6mm |
| Resolution | 4MP/5MP |
| Power | DC12V |
| Night vision | 20m |
| Local storage | Up to 128G micro SD |
| Material | Full Metal Housing |
| App | Camhi |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SD500AA |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor WiFi Bullet Camera |
| Resolution | 5MP |
| Lens | 3.6mm |
| Night Vision | Infrared & Color night vision |
| Night Vision Range | Up to 30 Meters |
| Lights | 4 Dual-core Lights |
| Housing | Plastic |
| Human Detection | Supported |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SB500AA |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Wireless WiFi Security Camera |
| ONVIF | Support ONVIF2.4 |
| Lens | 3.6mm |
| Audio | Two-way Audio |
| Power | DC12V |
| Resolution | 4Mp/5Mp/8Mp |
| Video Compression | H.265 |
| App | Camhi |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CB500AE |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor WiFi Camera |
| Resolution | 4MP/6MP |
| Power | 12V/1A |
| Night Vision | 15m |
| Audio | Two-way Audio |
| Lens | 3.6mm |
| Wifi | 2.4G & 5G WiFi |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TD400AA |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor WiFi Wireless Camera |
| Resolution | 5MP |
| Lens | 3.6mm |
| Night Vision | Infrared & Color night vision |
| Night Vision Range | Up to 30 Meters |
| Lights | 4 Dual-core Lights |
| Housing | Plastic |
| POE | Optional |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SB500AA |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor WiFi Camera |
| Resolution | 4MP/6MP |
| Lens | 3.6mm |
| Onvif | Supports |
| Video Compression Standard | H.265,H.264 |
| Audio | Two-way Audio |
| Wifi | 2.4GHz & 5GHz |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB600AF |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Wifi Dome Home Security Camera |
| Power | 12V/1A |
| Lens | 3.6mm |
| Resolution | 4MP/6MP |
| Night Vision | 15m |
| Video Compression Standard | H.265, H.264 |
| WiFi | 2.4G & 5G WiFi |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TD400AA |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!