Products
Manufacturer of a wide range of products which include 4MP WiFi Solar Camera Wireless PTZ Solar Battery Camera Outdoor,AOV 24/7 Recording Solar Camera 3MP Solar Powered Outdoor Security Camera,2MP Home Doorbell Camera 170 Degree W...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | WiFi Solar Camera |
| Resolution | 4MP |
| Solar Panel | 3W |
| Battery | 6000mAh |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Night Vision Range | Up to 15 Meters |
| Connection Way | WiFi & Scan QR Code |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400SJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24/7 Recording Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Human Tracking | Support |
| Human Detection | Support |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300EP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Home Doorbell Camera |
| Resolution | 2Mp & 5Mp Optional |
| WiFi | 2.4GHz |
| Battery | 2pcs 18650 Battery, Tatal 5200mAh |
| Power Supply | Battery Powered |
| Meterial | ABS |
| Audio | Built in MIC & Speaker |
| Night Vision | Infrared Night Vision |
| Chime | Optianal |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TR200SB |
| Certification | CE, ROHS, BSCI, UKCA, EN-18031, TELEC, REACH |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!