Products
Manufacturer of a wide range of products which include 4MP WiFi Solar Camera Wireless PTZ Solar Battery Camera Outdoor,AOV 24/7 Recording Solar Camera 3MP Solar Powered Outdoor Security Camera,Two Way Audio Indoor WiFi Camera Dual...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | WiFi Solar Camera |
| Resolution | 4MP |
| Solar Panel | 3W |
| Battery | 6000mAh |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Night Vision Range | Up to 15 Meters |
| Connection Way | WiFi & Scan QR Code |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400SJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 24/7 Recording Solar Camera |
| Resolution | 3MP |
| Solar Panel Power | 12W |
| Battery Capacity | 15600mAh |
| Human Tracking | Support |
| Human Detection | Support |
| Detection Range | Up to 30 Meters |
| Recording mode | 24-hour recording mode |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-CP300EP |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Indoor WiFi Camera |
| Resolution | 4MP + 4MP |
| Lens | 3.6mm+3.6mm |
| Light | Infrared & White Leds |
| Audio | Two way Audio |
| PTZ control | Pan: 350°, Tilt: 120° |
| Wifi | 2.4Ghz WiFi |
| Power Adaptor | 5V/1A |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400JJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | PTZ Network Camera |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 4MM |
| Wifi | Support IEEE 802.11b/g/n |
| Rotation | Horizontal rotation 355 degrees vertical 70 degrees |
| Audio | Two-way Audio |
| Power | E27 Port |
| Night vision | 8-10 meters |
| Supply voltage | 110V/220V |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TR300JE |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Indoor WiFi Camera |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 4mm |
| Audio | Two-way Audio |
| Sensor | SC2336 |
| Noise reduction | 3D digital noise reduction |
| Power Adaptor | 5V/1A |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP300JE |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 360 Degree CCTV Camera |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 3.6mm |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Night Vision | Up to 10 Meters |
| Light | Infrared & White Leds |
| Rotation | Pan: 355°, Tilt: 70° |
| Audio | Built in Mic & Speaker |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TR300JD |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Indoor WiFi Camera |
| Resolution | 4MP + 4MP |
| Lens | 4mm+4mm |
| Light | Infrared & White Leds |
| Video pixels | 1920*2160P |
| PTZ control | Pan: 350°, Tilt: 120° |
| Auto Tracking | Support |
| Power Adaptor | DC 5V |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400JJ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Roating Video Call Camera |
| Resolution | 4MP |
| Lens | 4mm F2.0 |
| WiFi | 2.4Ghz + 5Ghz WiFi |
| Conection Way | WiFi & Bluetooth Connection |
| Video | Two-Way Video CAll |
| Rotation | 0°~355° |
| Audio | Built-in Mic & Speaker |
| Storage | Local SD Card & Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400JM |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Indoor WiFi Camera |
| Lens | 2.8mm |
| Video mode | HD/SD |
| Infrared night vision | 10 meters black and white night vision |
| Rotation | Pan 0-350º& Tilt 0-120º |
| Power Adaptor | 5V/1A |
| Audio | Built-in Mic & Speaker |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP300JQ |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Indoor Security IP Camera |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 3.6mm |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Bluetooth Connection | Support |
| Light | Infrared Leds |
| Rotation | Pan: 360°, Tilt: 90° |
| Audio | Built in Mic & Speaker |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| Power | DC 5V |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SP300JD |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!