Products
Manufacturer of a wide range of products which include Tuya eSim Camera 4MP Wireless Battery Powered Camera With Night Vision Lightning,3MP Solar 4G Security Camera Vsim / eSim Tuya Smart Camera Outdoor,Auto Tracking Indoor Home W...
MOQ: One Carton
Price:
| Name | eSim Camera |
| Resolution | 4MP |
| Lens | 4mm |
| IR Range | 10 Meters |
| Battery | 4000mAh |
| Solar Panel | 3W Solar Panel Optional |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB400SF |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Vsim/eSim Solar Battery Camera |
| Resolution | 2560*1440 |
| Solar Panel | 5W |
| Battery | 9000mAh |
| Lens | 4mm |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Color | White/Black |
| Waterproof | IP65 |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP300SK |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: one carton
Price:
| Name | Home WiFi Camera |
| Resolution | 3MP |
| WiFi | 2.4GHz |
| Rotation | Pan 355° & Tilt 90° |
| Power Source | E27 Light Socket Powering |
| Meterial | ABS |
| Audio | Two Way Audio |
| Color | White |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TR300JC |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI, |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Indoor Home Security Camera |
| Audio | Two-way Audio |
| Resolution | 3MP |
| Power Adaptor | 5V/1A |
| Housing Material | ABS |
| Night vision | 8-10 meters |
| Power Cable Length | 800MM |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB300AK |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Home WiFi Camera |
| Resolution | 2K/4MP |
| Lens | 4mm |
| WiFi | 2.4Ghz + 5Ghz WiFi |
| Connection Way | WiFi & Bluetooth & Scan QR Code |
| Night Vision Range | Up to 10 Meters |
| Rotation | Pan: 360°, Tilt: 90° |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400JG |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Wifi Garage Camera |
| Resolution | 1920*1080 |
| Lens | 3.6mm |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Connection Way | WiFi & Bluetooth & Scan QR Code |
| Leds | 8pcs 850nm Leds |
| Night Vision | Infrared Night Vision |
| Audio | Two Way Audio |
| Storage | TF Card or Cloud Storage |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TB200AE |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: one carton
Price:
| Name | Home WiFi Camera |
| Resolution | 3MP |
| Lens | 4mm |
| Rotation | Pan 355° & Tilt 80° |
| Power Source | E27 Light Socket Powering |
| Leds | 6pcs IR Lights & 30pcs White Light |
| Audio | Two Way Audio |
| Color | White |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TR300JC |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI, |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor Security Cameras |
| Night vision | 10-15 meters |
| Resolution | 4MP/8MP |
| Audio | Two-way Audio |
| Lens | 3.6mm |
| Power Adaptor | 5V/1A |
| PTZ control | Pan 0-350º & Tilt 0-120º |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-TP400AC |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | 2 in 1 Home Security Camera |
| Resolution | 2MP/4MP |
| Supported Zones | Up to 100 wireless zones and 3 wired zones |
| Audio | Two-way Audio |
| Accessories Frequency | 433mHz |
| Voice Control | Support Alexa & Google Assistant |
| Rotation angle | Horizontal: 0°- 355°, Vertical: 0°- 90° |
| App | Tuya |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-AK012 |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
MOQ: One Carton
Price:
| Name | Outdoor Wireless Security Camera |
| Resolution | 6MP |
| Image Resolution | 2304*2592 |
| Night Vision | Infrared & Color Night Vision |
| WiFi | 2.4Ghz WiFi |
| Siren | Support |
| Leds | 8pcs Infrared+8pcs White Light |
| Storage | TF Card/Cloud |
| Brand Name | OEM Brand |
| Model Number | WIP-SP300AF |
| Certification | CE, ROHS,EN-18031, UKCA, TELEC, REACH,BSCI |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!